lekarz Jarosław Kącki

Drogie Panie... jeżeli wybieracie się na poród do szpitala w Siemianowicach ( jak ja to nazywam szpitala pół prywatnego) I wcześniej panie chodziły prywatnie do tego Pana no to faktycznie jest milusi. Natomiast inne pacjentki w tej samej sali traktuje jak powietrze. Doświadczyłam tego wielokrotnie. Pan doktor stosuje w miejskim szpitalu praktykę jak by to była jego prywatna klinika. Ale za nasze pieniądze. To jest niedopuszczalne żeby wejść na salę gdzie leżą inne pacjentki ale lizać tylek tej która była prywatnie przez tego pana prowadzona przed porodem. Wiec dla co poniektórych opini a widzę ze jest większość pozytywnych to nie dziwie się ze jest ich tyle. A reszta to tak jak mój przypadek. Zapłacisz wcześniej to będzie swoim lizaniem podcierac tyłki swoim pacjentom pracą która wkłada cały peronel szpitala. Czyli położne itd. Na nie nie można powiedzieć złego słowa. Ale też nie na wszystkie : ) Ogólnie bardzo żałuję wyboru szpitala w Siemianowicach głównie przez tego Pana. Doświadczajac jego praktyki z innymi pacjentami. Na szczęście nie miałam okazji trafić na dyżur kiedy to ten Pan go miał. Bo pewnie z racji ze nie chodziłam wcześniej do jego prywatnego gabinetu badał by pewnie też tak jak opisały to w opiniach negatywnych inni użytkownicy. Więc z szczerego serca nie polecam tego nie kulturalnego Pana. Mam nadzieje ze Pan zastępca ordynatora to przeczyta. I następnym razem obsługując swoje pacjentki z prywatnego gabinetu w miejskim szpitalu innym powie chociaż dzień dobry.

Byłam bardzo uprzejmy miły lekarz wszystko wytłumaczył co robi w sumie zadowolona jestem ale co to ma być jak lekarz przyjmuje tylko dwa dni w tygodniu. Po za tym atmosfera w poczekalni i traktowanie pacjentek przez panią w rejestracji jest KARYGODNE!!Tak jak by siedziała tam za karę . Odstrasza Pacjentów bardzo bardzo nie przyjemna kobieta.

Bardzo dobry lekarz, miły, dokładny i konkretny, prowadził moją ciążę i czułam się bezpiecznie. Rodziłam przez cc w zeszłym roku i dr Kącki przeprowadzał operację -wszystko odbyło się bez problemów, super szycie a blizna mało widoczna. Polecam z całą pewnością.

Doktor Jarosław Kącki to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!Pod jego opieka czułam się naprawde spokojna i bezpieczna mimo wielu komplikacji podczas trwania ciąży jak i porodu. Kilka tygodni musiałam spędzić w szpitalu i przez cały ten czas czułam jego zainteresowanie moim stanem. Lekarz z duzym doświadczeniem, konkretny, delikatny, miły.

Jest wspaniałym lekarzem.Poświęca swoim pacjentką wiele czasu, dokładnie wszystko tłumaczy. Jestem mu bardzo wdzięczna bo uratował moją druga ciążę. I teraz mogę cieszyć się wychowywaniem syna. Dziękuję.

Kompetentny, uprzejmy, zawsze służący poradą. Przez cały okres ciąży i porodu czułam się bezpiecznie. Serdecznie wszystkim przyszłym mamą polecam tego lekarza.

bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona bo z moja ciaza jest wszystko wporzadku a dzidzius rosnioe zdrowo

Jako ginekolog prowadzący ciąże książkową jest w porządku. Niestety podejmuje sie również badań prenatalnych, a nie wystarczy miec dobry sprzęt , konieczna jest jeszcze wiedza do przeprowadzania takich badan. Znajoma miała 3 takie badania w ciązy i wszytsko było ok, a okaząło się ze dziecko ma poważna wade serca, która powinna być wykryta na badaniu. Rada dla Ddiewczyny w ciąży - róbcie prenatalne u fachowców!

szczerze polecam, zawsze dostępny, uprzejmy , troskliwy. Niestety przyjmuje tylko prywatnie ale nigdy nie żałowałam wydanych pieniążków na leczenie u tego doktora.

mialam przyjemność raz sie spotkać z tym człowiekiem kiedy była kampania cytologi . podczas wejścia do gabinetu odrazu mnie przywitał slowami poco pani tutaj przyszła,gbur i ważniak gdyby był tak rewelacyjnym lekarzem i gdyby mial troche ambicji to w tym szpitalu by niepracował bo oddzial w siemianowicach to jest przechowalnia dla lekarzy a nie oddział gdzie się walczy o pacjętkę