lekarz Jarosław Kalemba

Chirurg ogólny

Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Zna się na tym co robi. Bardzo fachowoi taktownie podchodzi do pacjenta. Widać, że zależało mu na mnie. Dawno nie spotkałem takiego lekarza , polecam.

Dzięki temu portalowi dowiedziałem się, że dr Kalemba zamyka naczynka na twarzy. Byłam już w kilku gabinetach i niestety zabiegi były nieskuteczne ( i drogie). Udałam się do dr Kalemby, zapytałam się o możliwość pozostawienia po zabiegu blizn. Powiedział, że w niektórych miejscach mogą pojawić się strupki, których za żadne skarby nie mogę zdrapać, jeżeli to zrobię to może być blizenka . Zgodziłam , się na zabieg i umówiłam na termin. Trochę się wystraszyłam w dniu zabiegu bo na zgodzie była informacja o możliwości pojawienia się "szpecących blizn po zamykaniu naczynek". Podpisałam zgodę bo już nie mogłam patrzeć na moja twarz z naczynkami. Po zabiegu miałam kilka strupków, ale nie zdrapywałam ich. Mój mąż powiedział , że hoduję strupki, tak o nie dbałam. Koleżanki mówiły, że mam je zdrapać. Po 2 tygodniach same odpadły. Nie mam żadnych śladów , nie mówiąc o bliznach. Naczynka zniknęły. Zrobiłam, niedawno sobie jeszcze botox i kwas hialuronowy i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję doktorze. Polecam doktora Kalembę serdecznie. Na pewno do niego wrócę.

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM LEKARZEM. Pan doktor podejmuje się również zabiegów medycyny estetycznej. W moim przypadku skończyło się to tragicznie. Po moim zabiegu zamykana naczynek na twarzy mam dziury jak po ospie! Od zabiegu minęło już dobrych kilka miesięcy. Naczynka owszem, zniknęły, ale w ich miejscu zostały głębokie bruzdy, których nie da się ukryć nawet pod makijażem. Ilekroć spoglądam w lustro chce mi się płakać.

Dziadek któremu Pan doktor wyleczył nogę, prosił mnie abym wyszukał na internecie jakiejś strony w której mógłbym mu podziękować za coś czego przez kilka lat nie potrafił zrobić nikt inny, Także z wdzięczności wystawiam ocenę bardzo dobrą i przesyłam pozdrowienia z Pyskowic.

Bardzo jestem zadowolona z opieki pana doktora. Był uprzejmy. Podjął się leczenia mimo, ze inni mnie zbywali. Po leczeniu czuję się dobrze. Polecam go.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Strzelce Opolskie"?

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sanatoryjna 1