prof. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

Najlepszy ginekolog na świecie. Fachowe i indywidualne podejście do pacjentki. Pan Profesor poprowadził moje dwie ciąże, jedną w 2011 a drugą w 2019 roku z czego pierwsza była zagrożona. Dużym plusem i komfortem jest fakt, że profesor jest na miejscu w szpitalu. Zawszę odpowiada na smsy i odbiera telefony lub oddzwania. Polecam z czystym sumieniem jeśli ktoś ceni sobie profesjonalizm i wiedzę lekarza.

Profesor prowadził moje dwie ciąże. Dodam, że obie były zagrożone. Jest osobą ogromnie kompetentną, nie lekceważy żadnych dolegliwości zgłaszanych przez pacjentkę i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Miałam możliwość poznania wielu ginekologów i z pełnym przekonaniem stwierdzam, iż jest lekarzem wyjątkowym. W mojej opinii, jak również wielu dziewczyn poznanych na Oddziale Perinatologii w szp. Pirogowa dzięki swemu profesjonalizmowi daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa. Profesor osobiście odbierał oba moje porody i odwiedzał również po porodzie na oddziale neonatologii. Gorąco polecam!

Uważam ,że profesor Kalinka jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadził moje obydwie ciąże,które nie były łatwe. Sam osobiście odbierał moje porody. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u profesora i opieki jaką miałam. Profesor Kalinka jest godny polecenia i POLECAM Go jak najbardziej.

Bardzo dobry lekarz. Czasem wizyta trwa krótko, ale w momencie gdy coś się dzieje, poświęca maksimum czasu aby wszystko wytłumaczyć.

Uważam ,że profesor Kalinka jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadził moją pierwszą ciąże i teraz też prowadzi następną. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u profesora i opieki jaką miałam Polecam profesora Kalinkę .

Wspaniały specjalista,będąc pod jego opieką czułam się bezpieczna,wykazuje duże zainteresowanie stanem zdrowia pacjentki,nawet po porodzie.Gorąco polecam.Opieka w szpitalu Madurewicza ,gdzie Profesor jest ordynatorem, jest na najwyższym poziomie,panuje tam serdeczna i miła atmosfera,wszyscy są bardzo uprzejmi wobec pacjentek.Pobyt w tym szpitalu wspominam z sentymentem.

Teraz to on jest profesorem a nie docentem:)cudowny lekarz!polecam!

Teraz to on jest profesorem a nie docentem:)cudowny lekarz!polecam!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! DZIĘKI PROFESOROWI 5 MIESIĘCY TEMU PRZYSZŁA NA ŚWIAT MOJA CÓRECZKA :D DO PROFESORA CHODZĘ OD OKOŁO 3 LAT KIEDY ZACZĘŁAM SIĘ STARAĆ O DZIECKO. NIESTETY PIERWSZĄ CIĄŻĘ STRACIŁAM, NATOMIAST DRUGĄ POD CZUJNYM OKIEM KALINKI ZAKOŃCZYŁAM POWODZENIEM I TO JESZCZE JAKIM!!!

Polecam z calego serca doc. Kalinke.Po dwoch nieudanych ciążach, szukałam dobrego specjalisty- i trafiłam na Doc. Dzieki niemu poł roku temu przyszedl na świat moj ukochany synek. Doc. Kalika precyzyjnie poprowadzil moją ciaze, na oddziale w Madurowiczu przyjął poród i zapewnił świetną opiekę. Jestem bardzo zadowolona z opieki docenta. Jest On człowiekiem bardzo kompetentnym, rzeczowym i co warto zauważyć bardzo przystojnym:) Wiec polecam doc. Kalinkę z całego serca Pozdrawiam Malwina

Pozdrawiam Malwina

jestem pacjentka doc. Kalinka już 3 lata.Zaczęłam do niego chodzić jak zaszłam w ciążę.Dzięki niemu moja córcia przyszła na świat o czasie.Opiekował się mną sumiennie jak leżałam na oddziale.Naprawdę warto pójsć do niego.Wizyta w jego gabinecie jest zawsze niestresująca,jest miły i życzliwy.SUPER LEKARZ.