dr n. med. Jarosław Kasprzak

Urolog

podejście do pacjenta godne pożałowania, traktuje wszystkich z góry, może i jest dobry, ale przy tym nieuprzejmy.

Rewelacyjny lekarz, specjalista. Kompleksowe podejście, łącznie z telefonami namawiającymi na zabieg, który był konieczny. Pomimo niechęci pacjenta :) Polecam osobiście.

Bardzo dobry urolog, który nie raz uratował mi zdrowie. Jest bardzo konkretny i do tego wie jak skutecznie pomóc swojemu pacjentowi.

Bardzoooooo bardzoooo ogromne podziękowania za zaangażowanie w sprawy ratowania życia pacjenta daleko wykraczające poza obszar obowiązków służbowych. Bezinteresowne poświęcenie dla sprawy wobec obcego człowieka potrzebującego natychmiastowej pomocy. Gorąco polecam tego lekarza, ponieważ wyróżnia się wyjątkową fachowością i wrażliwością wobec cierpienia innych. Szklarskoporębianin

Szklarskoporębianin

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia. W każdym razie ja już jestem w jego fanklubie...

Wciąż poszukujesz "Urolog Wrocław"?

Al.Lipowa 16 /

al. Wiązowa 7