lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Wyjątkowy lekarz o szczegółnym poczuciu humoru, godny polecenia wraz z całym oddziałem ginekologicznym w Głubczycach.Pracują tam ludzie o cudownych sercach stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

Naprawde bardzo dobry lekarz! Polecam z całego serca :) Trudno w tych czasach o takiego lekarza. Pozdrawiam

Najlepszy lekarz NAPRAWDE POLECAM!!!. mily uczynny i przedewszystkim cierpliwy. dzieki niemu moj porod przebiegl bezbolesnie:)smialismy sie i zartowalismy!!!POLECAM

Dzięki temu, że zaufałam Panu Doktorowi dzisiaj jestem po pochwowym wycięciu macicy i czuję się wspaniale. Pan Doktor jest pod telefonem o każdej porze dnia, nie odmówi pomocy nawet w wolną sobotę. Serdecznie dziękuję! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkiego co najlepsze, a w nowym roku radości codziennych oraz chwil spokojnych.

Lekarz może jest i wesoły,ale osobiście jego poczucie humoru mnie nie bawi.Stwierdził,że będę miała trudności z zajściem w ciążę i urodzeniem dziecka, ale niczego nie zaproponował. Tymczasem inny lekarz po fachu szybciutko zdiagnozował problem i po 3 miesiącach leczenia dowiedziałam się,że zostanę mamusią.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Głogówek"?

Jarosław Kłuskiewicz

Zamkowa 1
48-250 Głogówek
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTODONTA. STOMATOLOG. CHIRURG.
ul. Piastowska
48-200 Prudnik