lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Podejście do pacjentki naprawdę wyjątkowe - każdy przypadek traktuje indywidualnie, słucha pacjentki i odpowiada na każde pytanie. Zawsze można liczyć na jego pomoc. Oprócz tego Pan doktor jest bardzo sympatyczny i ma ogromne poczucie humoru, co sprawia, że sama wizyta nie jest tak stresująca. Jeśli wizyta u ginekologa to tylko u Pana Doktora - serdecznie polecam!

Mega polecam Pana doktora. Wspaniały i sympatyczny lekarz z poczuciem humoru. Prowadził moją ciążę.Miałam wykonane wszystkie potrzebne badania.Zawsze odpowiadał na moje pytania.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Jestem pod wrażeniem zaangażowania Pana doktora. Polecam w 100%.

Pan doktor to wspaniały i niesamowicie wyjątkowy lekarz!!! Cudowny człowiek!!!! Prawdziwy lekarz z powołania obdarzony niesamowita intuicją lekarską!!! Fenomenalne podejście do pacjenta i super poczucie humoru!! Zawsze można liczyć na Pana doktora Kluskiewicza i nigdy nie zostawia bez pomocy. Mogłabym cały dzień pisać jak wspaniałą osoba jest Pan doktor. Dziękuję za wszystko panie doktorze z całego serca.

Cudowny lekarz. Prowadził moja ciążę zakończona cc wykonanym właśnie przez doktora. Serdecznie polecam, lepszego lekarza nie ma :)

Serdecznie polecam, lepszego lekarza nie ma :)

Wczoraj miałem kontakt z Panem Doktorem jako mąż swojej żony. I jestem pod wrażeniem. Uśmiech na twarzy, przyjazne nastawienie, dobre słowo połączone z zawodową kompetencją - to nie jest zbyt częste zjawisko w naszej służbie zdrowia. Dlatego mówiąc slangiem młodzieżowym: pełny szacun! :)

Wczoraj miałem kontakt z Panem Doktorem jako mąż swojej żony.
I jestem pod wrażeniem.
Dlatego mówiąc slangiem młodzieżowym: pełny szacun! :)

Wyjątkowy lekarz o szczegółnym poczuciu humoru, godny polecenia wraz z całym oddziałem ginekologicznym w Głubczycach.Pracują tam ludzie o cudownych sercach stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

Naprawde bardzo dobry lekarz! Polecam z całego serca :) Trudno w tych czasach o takiego lekarza. Pozdrawiam

Najlepszy lekarz NAPRAWDE POLECAM!!!. mily uczynny i przedewszystkim cierpliwy. dzieki niemu moj porod przebiegl bezbolesnie:)smialismy sie i zartowalismy!!!POLECAM

Dzięki temu, że zaufałam Panu Doktorowi dzisiaj jestem po pochwowym wycięciu macicy i czuję się wspaniale. Pan Doktor jest pod telefonem o każdej porze dnia, nie odmówi pomocy nawet w wolną sobotę. Serdecznie dziękuję! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkiego co najlepsze, a w nowym roku radości codziennych oraz chwil spokojnych.

Lekarz może jest i wesoły,ale osobiście jego poczucie humoru mnie nie bawi.Stwierdził,że będę miała trudności z zajściem w ciążę i urodzeniem dziecka, ale niczego nie zaproponował. Tymczasem inny lekarz po fachu szybciutko zdiagnozował problem i po 3 miesiącach leczenia dowiedziałam się,że zostanę mamusią.