lekarz Jarosław Kruczek

1,2
1,3
1,1
1,4

Standardowa wizyta profilaktyczna u tego "pana" - po wreczeniu skierowania i wylegitymowaniu siedowodem, zazadal podyktowania peselu. Zapytany o cel spisania tego numeru wybuchl!! Zażadal opuszczenia gabinetu oswiadczajac, ze wizyte skonczyl. Co szokujace, rzucil takze stwierdzenie, o tym, ze tak "mozecie sobie chlopcow w zakladze traktowac". Jego zachowanie wymknelo sie spod kontroli, nie panowal nad soba. Jak widac "pan doktor" nie uznaje praw pacjenta do jakiejkolwiek informacji w zakresie bslugi danych osobowych, wbrew przepisom RODO, nie uznaje praw pacjenta do zachowan innych niz wykonywanie polecen, jednoczesnie pozwala sobie na oceny, których ...

Zapytany o cel spisania tego numeru wybuchl!!
Zażadal opuszczenia gabinetu oswiadczajac, ze wizyte skonczyl.
Jego zachowanie wymknelo sie spod kontroli, nie panowal nad soba.
Jak widac "pan doktor" nie uznaje praw pacjenta do jakiejkolwiek informacji w zakresie bslugi danych osobowych, wbrew przepisom RODO, nie uznaje praw pacjenta do zachowan innych niz wykonywanie polecen, jednoczesnie pozwala sobie na oceny, których nie jest w stanie w najmniejszym stopniu zweryfikowac.
Jako ciekawostke dodam, ze za takie zachowanie, przelozonych wzgledem podwladnych, w firmie, która "pan lekarz" powazyl sie skomentowac, kilka osob mialo bardzo wielkie nieprzyjemnosc.
W mojej opinii - omijac ta persone szerokim lukiem!!!!
Uderzenie po kieszeni to jedyne, co do takich jak on dotrze.
Bylem tez wczesniej u tego okulisty - niczym sie nie wyróznia, badanie nie wykraczalo poza wymagane minimum, zadnych spostrzezen, zalecen. Przy czym, obiektywnie stwierdze, nie mam wad wzroku.

Zgadzam się z wszystkimi poniższymi opiniami. Lekarz totalnie chamski. Kazał czekać 15 osobom na wizytę (oczywiście prywatną) na dworze, przy obecnej pogodzie, mimo że na poczekalni spokojnie mogłoby, nawet przy obecnych restrykcjach, poczekać parę osób. Gdy po 3 h takiego stania przed drzwiami wreszcie wpuszczono mnie do poczekalni, Pan doktor otworzył drzwi od gabinetu i oznajmił, że więcej nikogo nie przyjmie. Pani, która była przede mną została wyproszona z gabinetu, bo lekarz dostał furii, z powodu uwagi jaka Pani mu zwróciła na temat traktowania pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

Strasznie opryskliwy, obrazajacy sie o wszystko NIE lekarz. Pozwala sobie na niewybredne komentarze nie dotyczace wizyty, a na adwkwatna odpowiedz reaguje krzykiem i grozbami. Nikomu nie polecam, nie wykluczam, ze to, jak mnie potraktowal bedzie mialo kontynuacje w odpowiednich instytucjach.

Byłem na wizycie w Tczewie. Niestety trochę się spóźniłem bo nie jestem stąd i nie wiedziałem, że jest druga przychodnia o tej nazwie więc pojechałem do pierwszej. Lekarz przyjął mnie bardzo niemiło, tak że nie wiedziałem czy wejść czy trzasnąć drzwiami i wyjść. Lekarz straszenie opryskliwy. Bez badania już stwierdził, że z oczami nic nie jest. Wizyta płatna nie na kasę chorych. Nawet wszystkich badań oczu nie zrobił np. dna oka. Nie polecam tylko ja, słyszałem od innych właśnie tego typu opinie.

Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam... Zdarzylo mi sie leczyc u malo sympatycznych lekarzy ale ten to cham jakich malo. Taka osoba powinna zajac sie praca naukowa jesli nie nadaje sie do ludzi!

jeszcze nigdy nie zostalam potraktowana w tak bezczelny sposob przez zadnego lekarza.Szkoda ze nie mozna oceniac na zero pkt. bo naprawde nie polecam tego pana nikomu.Nie zamierzam juz nigdy wiecej korzystac z "pomocy" tego lekarza

To nie uprzejmy typ człowieka nie nadaje się na lekarza jest niekometentny . Nikomu nie polecam tego lekarza.

To nie uprzejmy typ człowieka nie nadaje się na lekarza jest niekometentny .
Nikomu nie polecam tego lekarza.

TO NIE LEKARZ TYLKO STRASZNIE BEZCZELNY TYPEK,NIE WIADOMO ZA KOGO ON SIĘ UWAŻA,LUDZI TRAKTUJE JAK SMIECI.POWINIEN WRÓCIC TAM GDZIE PRACOWAŁ(ARESZT ŚLEDCZY)I TAM POWINNI ZROBIĆ Z NIM PORZĄDEK.ŁAJDAK I DRAŃ DO POTĘGI.NIE POLECAM.NIE POLECAM.

To nie lekarz.Złe podejscie do pacjęta

To nie lekarz.Złe podejscie do pacjęta

prawda - chamski, odpychający, specyficzny.... ale najlepszy lekarz! Leczył mnie i moje malutkie dzieci. Mam do Niego pełne zaufanie i nie wybiorę się do innego okulisty. Nie ma problemu, aby podejść z dziećmi, mimo braku rejestracji. Potrafi zrozumieć, że dziecko nie chce dać się zbadać...