lek. dent. Jarosław Latała

2,7
2,9
2,9
3,4

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam. Moje jedynki po leczeniu wyglądają fantastycznie w końcu mogę się uśmiechać. Polecam!!!

Polecam!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,polecam.

Wyrywanie zęba dość drogie bo 200zł ;/

Wyrywanie zęba dość drogie bo 200zł ;/

Witam, Leczyłem u tego pana (bo lekarzem nie da się go nazwać) zęby kanałowo, kasował odpowiednio naprawdę zero zastrzeżeń by się wydawało. Problemy rozpoczęły się po roku. Trafiłem do niego z powrotem gdyż odczówałem silny ból żęba który wcześniej był przez niego robiony kanałowo, otworzył ...

Witam,

Leczyłem u tego pana (bo lekarzem nie da się go nazwać) zęby kanałowo, kasował odpowiednio naprawdę zero zastrzeżeń by się wydawało. Problemy rozpoczęły się po roku. Trafiłem do niego z powrotem gdyż odczówałem silny ból żęba który wcześniej był przez niego robiony kanałowo, otworzył coś tam niby zrobił niemniej jednak skończyło się usunięciem zęba bo ból powrócił po 6 miesiącach i był nie do wytrzymania. Teraz po kolejnych dwóch latach to samo z innym zębem i wyrok po zrobieniu zdjęcia panoramicznego przez innego stomatologa że na leczonych 6 zębów u niego wszystkie są z niedopełnionymi kanałami znajdują się w fatalnym stanie od strony korzeni na dodatek w jednym zębie pozostało narzędzie którego świadomie nie usunął. Naprawdę odradzam, niby wszystko super ale kwestia roku może 3 lat zaczyna się tworzyć ropa w zębie w skutek nieopowiedniego leczenia i wypełnienia kanałów. Szczerze odradzam. Koszt ponownego leczenia i poprawienia moich zębów to granice 3-5 tyś. Myślę że nie pozostawie tak tego.

Wspaniały fachowiec.Leczylem u niego kompleksowo zeby, leczenie kanałów,plombowanie, sztywty i na koniec koronki porcelanowe.Teraz mam piękne białe zeby !!! Wszystko bez bólu i komplikacji.Dlatego bardzo polecam i nie rozumiem tych krytycznych wpisów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Miechów"?

ul. Wesoła 9A

os. Młodych 7