lek. dent. Jarosław Latała

2,9

Uważam że lekarz ten jest świetny ponieważ robi dobrze wszystkie zabiegi , bez boleśnie A przede wszystkim kiedy bolał mnie ząb I nie wiedziałem czemu to on znalazł powód podjął leczenie i w końcu udało mi siłę pozbyć tego bulu.

Nie polecam, totalny dramat, ten Pan powinien mieć zabronione wykonywania zawodu. Znajomi ostrzegali mnie przed wizytą w tym miejscu, omijać szeroki łukiem.

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam. Moje jedynki po leczeniu wyglądają fantastycznie w końcu mogę się uśmiechać. Polecam!!!

Polecam!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,polecam.

Wyrywanie zęba dość drogie bo 200zł ;/

Wyrywanie zęba dość drogie bo 200zł ;/

Witam, Leczyłem u tego pana (bo lekarzem nie da się go nazwać) zęby kanałowo, kasował odpowiednio naprawdę zero zastrzeżeń by się wydawało. Problemy rozpoczęły się po roku. Trafiłem do niego z powrotem gdyż odczówałem silny ból żęba który wcześniej był przez niego robiony kanałowo, otworzył coś tam niby zrobił niemniej jednak skończyło się usunięciem zęba bo ból powrócił po 6 miesiącach i był nie do wytrzymania. Teraz po kolejnych dwóch latach to samo z innym zębem i wyrok po zrobieniu zdjęcia panoramicznego przez innego stomatologa że na leczonych 6 zębów ...

Witam,

Leczyłem u tego pana (bo lekarzem nie da się go nazwać) zęby kanałowo, kasował odpowiednio naprawdę zero zastrzeżeń by się wydawało. Problemy rozpoczęły się po roku. Trafiłem do niego z powrotem gdyż odczówałem silny ból żęba który wcześniej był przez niego robiony kanałowo, otworzył coś tam niby zrobił niemniej jednak skończyło się usunięciem zęba bo ból powrócił po 6 miesiącach i był nie do wytrzymania. Teraz po kolejnych dwóch latach to samo z innym zębem i wyrok po zrobieniu zdjęcia panoramicznego przez innego stomatologa że na leczonych 6 zębów u niego wszystkie są z niedopełnionymi kanałami znajdują się w fatalnym stanie od strony korzeni na dodatek w jednym zębie pozostało narzędzie którego świadomie nie usunął. Naprawdę odradzam, niby wszystko super ale kwestia roku może 3 lat zaczyna się tworzyć ropa w zębie w skutek nieopowiedniego leczenia i wypełnienia kanałów. Szczerze odradzam. Koszt ponownego leczenia i poprawienia moich zębów to granice 3-5 tyś. Myślę że nie pozostawie tak tego.

Wspaniały fachowiec.Leczylem u niego kompleksowo zeby, leczenie kanałów,plombowanie, sztywty i na koniec koronki porcelanowe.Teraz mam piękne białe zeby !!! Wszystko bez bólu i komplikacji.Dlatego bardzo polecam i nie rozumiem tych krytycznych wpisów.

Leczę zęby u tego stomatologa od wielu lat, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do leczenia, zawsze wszystko było super i bez bólu. Prawdziwy profesjonalista.Ceny umiarkowane, porównywalne do innych prywatnych gabinetów.Stomatolog miły, uprzejmy i zawsze chętnie odpowiada na pytania dotyczące leczenia. Nie rozumiem innych opinii, moje zdanie jest zupełnie odmienne. Szczerze POLECAM tego lekarza.

ząb po kanalowym leczeniu i zaplombowany i ból powrocil po miesiacu.robil przy dwoch zebach jakies 20 minut z czego 10 minut czekalismy jak zacznie dzialac znieczulenie i skasował 350 zł.po spytaniu sie go na czym polega kanałowe lecznie powiedział mi ze nie ma sensu mi tłumaczyc bo on skonczył studia i dalej nie rozumie ! W Miechowie mnie przyjmował.

Dwa razy zapłaciłam za zęba ,który zastał źle wypełniony i po tygodniu się ukruszył ,za nową plombę musiałam zapłacić po raz drugi .Czyli zero gwarancji na wykonanie wypełniena