lekarz Jarosław Leśniczak

Gdybym jeszcze planowała jedno dziecko, na pewno zgłosiłabym się do Pana Doktora Leśniczaka. Jedyny, który zachował się wobec mnie profesjonalnie, kompetentnie, z zainteresowaniem. Niech Pan jak najdłużej służy nam w Giżycku i by kolejki do Pana poradni były tasiemcowe. Giżycko może być dumne, że Pan wybrał to miejsce.

Lekarz rewelacyjny. Szybko rozpozna chorobę, wyleczy, kompetencje na najwyższym poziomie, a dodatkowo miły i ze stosownym poczuciem humoru. Niepochlebne opinie to zawiść innych lekarzy - prawdopodobnie. Ja jestem zadowolona, moje koleżanki i sąsiadki też.

Lepszego ginekologa nie znam !!! W 100% POLECAM Pana Doktora Leśniczaka!!! Pierwszy raz się spotykam by lekarz tak profesjonalnie i z taką uprzejmością podchodził do pacjentki oraz tak przejmował się jej stanem zdrowia.Aż się chce iść na kolejną wizytę. Oby więcej takich lekarzy.

Gdybym miala sie kiedys jeszcze raz decydowac na dziecko, to tylko bedac prowadzona przez dr. Lesniczaka. Jest to lekarz idealny - kompetentny, troskliwy, przejmujacy sie pacjentem i z poczuciem humoru, ktory przydaje sie, aby "rozladowac" atmosfere. Nie wierze w ani jeden negatywny komentarz. To najprawdopodobniej zazdrosni koledzy z zawodu :P

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kętrzyn"?

Świerkowa 4
Krótka 4/103
11-400 Kętrzyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Grażyna Sykisz-Mikucka
Traugutta 7/208

Waldemar Stawski