prof. Jarosław Leszczyszyn

Chirurg onkolog

2,7

Nie polecam. Nigdy nie byłam tak z góry arogancko i nieprzyjemnie potraktowana przez lekarza. Lekarz nie dał mi wytłumaczyć mojego problemu z jelitami, który zaczął mi się od dzieciństwa. Ciągle podważał to co mówiłam i powtarzał ze to tylko „moje spekulacje”. Jak pan doktor nie zgadzał się z moim rozumowaniem mógł mnie najpierw wysłuchać i później wyjaśnić czemu się ze mną nie zgadza. Nie wydaje mi się, że pan doktor zrozumiał cokolwiek o moim problemie, bo mnie w ogóle nie wysłuchał. Dał mi nazwę badania na celiakie po tym jak mu powiedziałam, ze wiem ze nie mam celiakii. Jedynie dobrze, ze zrobił mi jedno badanie podczas wizyty i przepisał antybiotyk, który mam nadzieje, ze pomoże.

Klinika prowadzona przez pedala , dla pedalow . Polecam wszystkim pedalom oraz kobietom uprawiajacym czesto sex analny. Bardzo dobra klinika. Mikolaj kochanek JL.

Mikolaj kochanek JL.

Zdecydowanie nie polecam. Szczerze, nie spotkałem się jeszcze z takim poziomem arogancji i ignorowania pacjenta. Lekarz nie chciał słuchać co pacjent ma do powiedzenia i podważał wszystkie jego sugestie oraz co ważne dostarczone wyniki badań m.in. badania kolonoskopii i gastroskopii wykonane w szpitalu poza gabinetem doktora. Po moim pytaniu o wykonanie dod. badań USG stwierdził, cytuje: "...iż on uznaje jedynie te które będą wykonane przez trzy znane mu osoby, innych nie akceptuje..." o czym to świadczy? Wypisał mi badanie na lamblie mimo że kilka sekund wcześniej przedstawiłem mu już wyniki ...

Zdecydowanie nie polecam.
Wypisał mi badanie na lamblie mimo że kilka sekund wcześniej przedstawiłem mu już wyniki wykonane w innym laboratorium...
Generalnie mam wrażenie że zepsułem całą koncepcję doktora ponieważ początek wizyty sugerował iż powinienem powtórzyć kolonoskopię i zrobić serię badań... w przychodni doktora (koszt całkowity kilka tysięcy zł). Niestety pojawił się taki pacjent jak ja który dostarczył już serię gotowych badań lekarskich i stwierdził że resztę badań zrobi poza Wrocławiem (do którego mam 200km).
W podsumowaniu wizyty dr uznał żebym jednak skontaktował się z psychiatrą bo moje objawy najpewniej wynikają z podłoża psychosomatycznego... szybka zmiana diagnozy. Gratuluję przenikliwości.
Niestety tutaj na 1 miejscu jest biznes później leczenie.

Wspaniały lekarz - polecam - zajął się mną w 100% - (prędzej byłem w 4 innych lekarzy - straszyli rakiem nawet mnie nie zbadali) Dr Leszczyszyn bezzwłocznie na pierwszej wizycie przeprowadził badanie i wydał diagnozę, która nie była nowotworem :) podczas leczenia zawszę mogę napisać do Pana Doktora maila (w sytuacji dla mnie niepokojących) Doktor zawsze odpisuję i pomaga. POLECAM POLECAM POLECAM

Fachowość na 101% i ludzkie traktowanie. Mnie to napawa optymizmem. Rzadko spotyka się takich lekarzy, jak Pan profesor Leszczyszyn.

Nie moge, nic powiedziec o zdolnosciach Pana profesora jako chirurga. Po kilku minutowej wizycie i niegrzecznej wymianie zdan, oposcilem gabinet lzejszy o kwote €80 (wizyta w Irlandii)... Jezeli szukacie lekarza, ktory podejdzie do pacjenta po ludzku, to omijajcie drzwi gabinetu Pana profesora z daleka!!! Tytuly naukowe nie daja prawa, aby traktowac ludzi z gory!!!!!!!!!

Szkoda wydanych pieniędzy , brak wywiadu, więcej wiedzy w necie niż u pana profesora.Wizyta 3 minuty a pacjent o 200 zł lżejszy.