lekarz Jarosław Machońko

Psychiatra

Pan Doktor jest bardzo serdeczny, nie budzi lęku u pacjenta jak większość lekarzy. Nie kwestionuje cierpienia pacjenta. Leczę się u niego pomocniczo przy chorobie neurologicznej, nigdy nie odmawia pomocy i z biegu dobrał skuteczne leki (a za mną ok. 30 nieskutecznych prób farmakoterapii!). Dobrze, że taki specjalista jest i pomaga pacjentom. Moje dotychczasowe doświadczenia są ponad dobre.

Polecam z całego serca Pana Doktora. Profesjonalista i dobry Człowiek. Osoba budząca zaufanie, rzeczowa.

Jeden z niewielu lekarzy, który normalnie traktuje pacjenta - a nie jak debila. Miałem juz do czynienia z wieloma "specjalistami" a Pan doktor ma wiedzę, doświadczenie ( także zyciowe ) i potrafi - co najwazniejsze WYSŁUCHAĆ pacjenta - co powinno byc dewiza kazdego psychiatry. W gabiniecie mozna pogadac o tym co boli i co lezy na serduchu, ale tez o pierdołach i zawsze z gabinetu wychodze lzejszy o swoje bolesne doswiadczenia. Dziękuje Panie Doktorze.

Lekarz z powołania ,posiada wiedzę,leczę się już ładnych parę lat i jest coraz lepiej,wysłucha,doradzi,a to że wypisuje recepty jak to jeden pan tu wpisał?raczej tam zdrowi ludzie nie chodzą ,a też nie jest drogi.Szczerze polecam.

Jest lekarzem dla ktorego nie licza sie tylko pieniądze. Mozna z nim pogadac na różne tematy, a wizyta nie trwa 5min, a tyle ile potrzebuje pacjent.

Polecam wszystkim rewelacyjny lekarz.Dziękuje z całego serca temu panu.To jest człowiek dla którego nie liczą sie tylko pieniądze sama sie o tym przekonałam.Dziękuje Agnieszka Turtoń

Miałem problemy z nerwicą, wybuchy agresji a następnie depresję. Myślałem że sam sobie poradze. Nie, nie dałem rady. Bardzo dobry lekarz, normalnie już funkcjonuje. Polecam

Bardzo dobry lekarz, normalnie już funkcjonuje. Polecam

Bardzo fachowy lekarz. Chodze do Niego już bardzo długo i jestem strasznie zadowolona. Polecam

Bardzo dobry lekarz kompetetny ,uprzejmy ,tak poleciłabym tego lekarza znajomemu

5 lat do niego chodze i jestem zadowolony wysłucha,doradzi pogada...a nie jak w publicznej przychodni...uwazali mnie za czubka.polecam