Jarosław Mącznik

2,9

Słynny lekarz pracuje teraz w szpitalu na Kościuszki w Kielcach. Niestety nie słyszałam o nim nic wcześniej. Bez wiedzy mojego lekarza podał mi 2 tabletki poronne gdzie godzinę wcześniej był u mnie mój lekarz I powiedział że nie da mi dzisiaj kolejnych tabletek skoro mam skurcze I krwawienie, ponieważ macica może się przekręcić. Kiedy słynny lekarz mącznik usłyszał ode mnie informacje która mówił mi mój lekarz nagle zmienił ton I miał pretensje że podważam jego kompetencje i że on ma 30 lat doświadczenia.. w nocy ledwo uszlam z życiem z powodu wykrwawienia I gdyby nie pielęgniarki nie wiem co ze mną by było.. rano dowiedziałam jak na nazwisko ma ten lekarz I wpisalam opinie w Internecie, które wszystko mi wyjaśnily. Dla mnie ten człowiek nie zasługuje na szacunek bo sam nie ma szacunku do innych ! Nie powinien być nawet lekarzem ! Na sali ten dużo osób się na niego skarżyło jak odzywa się do innych ! Dobrze że później nie miałam z nim do czynienia bo nie dałabym się nawet dotknac po tym co przez niego przeszłam ! Jeżeli usłyszycie to nazwisko trzeba uciekać jak najdalej ! A sprawy napewno tak nie zostawię! Zgłosiłam lekarza oczywiście do innych lekarzy.

Lekarz pracujący w Szpitalu we Włoszczowie notorycznie wypisywał fałszywe recepty 100%-procentowe na lek Coaxil na kogokolwiek się dało: pacjentki, pracownice szpitala., odkąd tylko został zatrudniony w szpitalu "Klient i pacjent" chyba każdej włoszczowskiej apteki, tłumaczył się tym że daje leki koledze-lekarzowi do kieleckiego domu opieki. :-D Przez tego lekarza zamknięto do odwołania Oddział ginekologiczno-położniczy we Włoszczowie. "lekarz" Mącznik choć tylko w cudzysłowie to kłamca i manipulant, aby tylko wyłudzić pieniądze od kobiet-pacjentek. Powinni go wsadzić do więzienia.Tacy "lekarze" nie powinni być dopuszczeni do pacjentów. link do artykułu: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/wloszczowa/a/lekarz-ze-szpitala-we-wloszczowie-uslyszal-zarzuty-za-wypisanie-ponad-200-recept-poswiadczajac-w-nich-nieprawde,13145017/

link do artykułu:

Każdy ma swoje odczucia i własne zdanie ja osobiście jestem pod wrażeniem Pana Doktora uśmiechnięty świetnie tłumaczy co i jak. Naprawdę miło wspominam wizyty.

Do Pana doktora trafiłam jak zaczął przyjmować w przychodni, nie mogę powiedzieć był miły, kulturalny, dużo mówił wszystko tłumaczył. Dziwne było to, że nie przyjmując prywatnie jeszcze wtedy wyłudził 100 zł, ja głupia dałam się nabrać. Później jeszcze mu ufając poszłam do niego, a on zrobił mi usg gdzie stwierdził endometrioze i problemy z zajściem w ciąże w którą wtedy nie miałam zamiaru zajść, ale dla niego to szczegół. Po przepisywał leki, nagadał nie powiem trochę wystraszył.Ponieważ wtedy byłam młodą mężatką, bałam się z mężem, że nie będziemy mieć mogli dzieci kiedy się na nie zdecycujemy. Poszłam do pana doktora prywatnie w Kielcach, do którego się czeka 3 tygodnie a przyjmuje 2 razy w tygodniu i wizyta kosztuje 200zł(wiec mimo ceny kobiet chętnych nie brakuje) i on stwierdził po badaniach i usg, że żadnej endometriozy nie mam, i że jajniki pracują prawidłowo, więc problemu z ciążą na pewno mieć nie będę. W zeszłym roku z mężem zdecydowaliśmy się na dzidziusia w pierwszym miesiącu się nie udało, ale w drugim już był. Dziś nasza córka ma 2 miesiące i gdyby nie lekarz z Kielce to nie wiem czy dziś byśmy ją mieli, bo diagnoza i leki doktora Mącznika mogły by doprowadzić wtedy do bezpłodności. A co lepsze nawet dziś będąc na szczepieniu z dzieckiem doktor mnie widział i spuszcza głowę i udaje, że mnie nie zna, a mi to wisi i powiewa. Nawet bym do niego po receptę nie poszła, gadane ma ale wiedzy zero. Każdy z nas może poczytać o tym czy tamtym, i wciskać komuś gips jak coś wygląda, rysować, malować itp. a my ludzie uważamy ze ktoś jest super, ale nie o to chodzi on ma nas leczyć, a nie bajki opowiadać. Ja osobiście uważam, że on nie nadaje sie na lekarza. Kiedyś miał mase pacjentek w tym roku z tego co widać i co mówi moja teściowa która do niego chodzi i czeka już 2 lata na usg bo on ciągle coś wymysla, to wychodzi na to ze wcale nie ma pacjentów. 1 może 2 kobiety dziennie i tyle, to pokazuje o jego jakości i rzetelności.

Jestem po wizycie u dr Mącznika i do tego w szoku po przeczytaniu komentarzy i spostrzeżeniu dokładnie takiej diagnozy jak u innych pacjentek!!!!! Poszłam na cytologie ,dr powiedział ze jej nie zrobi bo napewno wyjdzie zły wynik, przyczyna to nadżerka "fatalny stan,konieczne natychmiastowe usunięcie" Potem usg i pokazywanie w gazecie bardzo zaawansowanych stanów nadżerki i słowa: jest pani młoda musi pani cos z tym zrobić. Zaproponował od razu zamrazanie koszt 180zł nie miałam tylu przy sobie wiec on powiedział ,że za 2h mam przyjśc on wszystsko przygotuje. Oczywiście było to w godzinach porannych kiedy przyjmuje na NFZ. Jak to jest ktos przychodzi specjalnie na NFZ i ma płacić? do tego wykonuje zabieg urządzeniem zakupionym przez Gmine nie swoim prywatnym. Zgadzam sie z którąś z Pań,że na początku były tłumy do lekarza a teraz raptem 3 osoby-po kontynuacje leków anty..
Jestem w szoku,że ktoś tak okłamuje w sprawie zdrowia..

Witam moją Żona do pana doktora chodziła od początku ciąży. Na początku było super bo inny lekarz powiedział że będziemy mieć problem z zajściem w ciąże a po drugiej wizycie u pana dr Mącznika okazało się że moja żona była w 8 tygodniu ciąży. 23 kwietnia zawiozłem żonę po raz pierwszy do szpitala bo pan dr stwierdził że sączą jej się wody płodowe nie robiąc żadnych prób na to wypisał skierowanie, na swojej przestarzałej aparaturze stwierdził braki wód płodowych, od początku ciąży upierał się przy tym że dziecko będzie chłopczykiem ...

Witam
moją Żona do pana doktora chodziła od początku ciąży.
23 kwietnia zawiozłem żonę po raz pierwszy do szpitala bo pan dr stwierdził że sączą jej się wody płodowe nie robiąc żadnych prób na to wypisał skierowanie, na swojej przestarzałej aparaturze stwierdził braki wód płodowych, od początku ciąży upierał się przy tym że dziecko będzie chłopczykiem po czym teraz jak zawiozłem żonę do szpitala 1 maja okazało się na 100% że jednak jest to dziewczyna i trzeba wszystkie ciuszki zmieniać.
Teraz od 1 maja moja żona leży w szpitalu gdyż pan Dr. wyznaczył jej termin porodu na 26 kwietnia ale nie wziął pod uwagę tego że, miała nie regularne miesiączki o czym doskonale wiedział i teraz musi leżeć bo w szpitalu lekarza wyznaczyli jej nowy termin porodu na 10 maja...
Więc tym samym jesteśmy ponad tydzień w plecy gdzie ten czas mogliśmy razem spędzić w domu i nie stresować się tak jak teraz maiło to miejsce.
Za pierwsze i za ostatnie zwolnienie pan doktor kazał sobie zapłacić bo ponoć wypisywał jej z bloczka prywatnego.
Oboje z żoną jesteśmy teraz wściekli i więcej do Pana "doktora" Mącznika na pewno nie pójdziemy, przez niego mogliśmy stracić dziecko bo sugerując się jego terminem porodu lekarze w szpitalu mogli za wcześnie wywoływać poród.
Z całym szacunkiem ale zdecydowanie nie polecamy go nikomu.
Ale to tylko nasza opinia ktoś inny może mieć inną.
pozdrawiam

Miałam przyjemność niestety poznać "pana doktora" i po przeczytaniu wszystkich komentarzy na jego temat nie rozumiem,że są takie osoby,które piszą o panu doktorze że jest on najlepszym lekarzem,że jest kompetentny,dla mnie to szok!W życiu nie spotkałam się z takim "pseudo ginekologogiem" i z taką nie kompetencją.To najgorszy lekarz z jakim miałam styczność.Nie wiedziałam,że wogóle tacy jak "pan doktor" istnieją.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Cześć Kobietki :) podzielę się z Wami moją "przygodą" z Panem doktorem. A Wy sobie same wyróbcie opinie na jego temat. Któregoś dnia zdecydowałam, że pójdę zrobić sobie cytologie. Odwiedziłam Pana doktora i mówię po co przyszłam. Gdy tylko weszłam na fotel i Pan doktor chciał mi pobrać materiał do badania oznajmił mi, że mam nadżerkę i nie ma sensu robić cytologi bo i tak źle wyjdzie. Być może miał rację nie wiem...ale mniejsza o to. Zaraz potem nastraszył mnie, że nadżerka jest duża i, że jak najszybciej trzeba ją usunąć. Potem pokazał mi skutki nieleczonej nadżerki czyli plansze z obrazkami ukazujące zmiany nowotworowe. Nie muszę mówić, że tym nastraszył mnie jeszcze bardziej. Po wstępnej rozmowie pytam się Pana doktora kiedy będzie możliwy zabieg. Na to Pan ginekolog stwierdził, że jak prywatnie to nawet za dwa dni... czy coś takiego niemniej jednak szansa była na to jeszcze w tym samym tygodniu. No bo jak na fundusz no to on nie wie nie wie... bo tyle jest ludzi, że nie wie. Zapytałam się Pana doktora ile taki zabieg prywatnie kosztuje. Doktor odrzekł na to tak: Powiem Pani tak, na Kielcach ginekolodzy za takie coś biorą 300, 400 zł, a on natomiast tylko 150 zł" Ale ja jako osoba nie posiadająca jak na tamtą chwilę takiej kwoty powiedziałam, że chce na fundusz. On na to, że dobrze ale żebym miała na uwadze fakt, że on przyjedzie ze swoim WŁASNYM znieczuleniem - tak mi dosłownie powiedział. Oczywiście ja się nad tym nie zastanowiłam, dopiero potem uzmysłowiłam sobie, że ja za to znieczulenie muszę ZAPŁACIĆ :). No ale ok. Termin na zabieg miałam za 2 albo 3 tygodnie, już nie pamiętam. Gdy minęły już te ustalone tygodnie udałam się do Pana doktora. Oczywiście zanim się dostałam to się musiałam naczekać ale ok wszędzie się trzeba naczekać. Gdy już udało mi się dostać do ginekologa okazało się, że niestety nie ma odpowiedniej ilości gazu do przeprowadzenia zabiegu. Przyjęłam tą wiadomość z pokorą bo co mogłam zrobić :). Pan doktor stwierdził, ze jak tylko dostanę okresu i mi się skończy to żebym do niego zadzwoniła i on od razu ustali mi termin tak, żebym nie czekała, no bo wiadomo jak taki niefortunny przypadek się trafił, że gazu zabrakło... Po pewnym czasie dzwonie do Pana doktora i mówię co i jak, a on mi na to, że termin na zabieg to on mi może ustalić za 3 tygodnie!!! Zdenerwowałam się i stwierdziłam, że już więcej tam nie pójdę i tak się skończyła moja przygoda z Panem doktorem :) Teraz chodzę gdzie indziej oczywiście z tym, że mam nadżerkę Pan doktor się nie pomylił Tylko wielkości mu się troszkę poprzestawiały :) Mój ginekolog twierdzi, że jest ale ona jest bardziej mniejsza niż większa. Oczekuję teraz dzidziusia więc narazie nic nie robimy z nadżerką :) Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny na tym forum i życzę trafności w wyborze ginekologa :)

jak dla mnie to nie lekarz tylko zwykły oszust i naciagacz zgadzam się z poprzedniczkami, które napisały, ze pan doktor zawsze znajdzie nadżerkę i polipy tak też było u mnie mało tego od razu chciał przeprowadzać zabieg za jedyne 150 zł. Po konsultacji z innym lekarzem wiem, że żadnych nadżerek nie mam a pan Mącznik sam powienien się leczyć tylko, ze na głowe!!!!!

Uważam,że lekarz godny polecenia. Bardzo mi pomógł i potwierdziły to wyniki badań, które po leczeniu wyszły wzorcowo.