lekarz Jarosław Mączyński

Ortopeda, Traumatolog

Świetnie poskładał mój obojczyk. Fachowa pomoc. Przemiły i spokojny człowiek, pełen empatii. Polecam z czystym sumieniem.

Byłam pacjentką Pana doktora w latach 1996 do 2001 - zawsze miał zaś, tłumaczył, dobierał leczenie najlepsze na ówczesne lata. Nigdy nie odmówił pomocy, wątpliwości konsultował z innymi lekarzami. Po operacjach funkcjonowałam całkiem nieźle. Niestety kolan nie nigdy oszczędzałam i teraz są tego efekty. Pewnie gdyby nie odległość, dalej byłabym pacjentką.

Znam takich co po operacji nie są zadowoleni.

Znam takich co po operacji nie są zadowoleni.

polecam... wszystko co powinien mieć lekarz znalazłem podczas wizyty...

polecam... wszystko co powinien mieć lekarz znalazłem podczas wizyty...

Doskonały specjalista. Wspaniały człowiek . Kompetentny pracownik

Doskonały specjalista. Wspaniały człowiek . Kompetentny pracownik

byłam u tego lekarza w przychodni w Lubaniu jakieś 4 lata temu, skarżyłam się na bóle kolan,zapłaciłam za wizytę 30zł mimo że była ona w państwowej przychodni,zapłata była dla przychodni, ale mniejsza z tym.Myślałam ze uzyskam jakąś pomoc ale lekarz mnie zbył!Nic nie zalecił ani nic nie stwierdził,sama nie wiem dlaczego wtedy nie zwróciłam mu uwagi.Efektem tego jest-dziś mam duży problem z kolanami! Zdecydowanie odradzam

Świetny fachowiec. Przygotował mnie do operacji i zoperował w kwietniu 2008r. staw biodrowy najnowszą metodą kapoplastyki. Operacja się udała, teraz czekam na kapoplastykę drugiego stawu i nie wyobrażam sobie aby mógł to zrobić inny lekarz.