lekarz Jarosław Madziarski

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz - dzieci go uwielbiają, oraz moja babcia. Cierpliwie słucha i wszystko wyjaśnia. Stawia trafne diagnozy i nie eksperymentuje z końskimi dawkami. szczerze polecam

Bardzo uprzejmy kompetentny serdecznie polecam tego lekarza tłumaczy wyraźnie i cierpliwie przebieg choroby

Wg mojej opinii dobry lekarz. Stawia trafne diagnozy. Tłumaczy przebieg choroby ewentualne powikłania itp.

Jak dla mnie to zwykły cham. Tyle w temacie. Nie pójdę i nie polecam. Co do wiedzy, to musi się jeszcze mocno podciągnąć. Niestety, nie wiem dlaczego do tej pory nie został zwolniony.

Jest to najgorszy lekarz w przychodni na Raginisa. Pozostałe osoby (zwłaszcza dr Łozowska i Zajączkowska) są naprawdę bardzo profesjonalne, cierpliwe i uprzejme. Pan Madziarski jest młodym lekarzem, który jest bardzo zadufany w sobie. A powinien się wiele jeszcze nauczyć - nie potrafił już po raz drugi właściwie zinterpretować wyników badań. Poza tym jest nieuprzejmy, niewrażliwy i traktuje ludzi z góry. Nie każdy jest jednak niewykształcony/zakompleksiony/itd., aby pozwolić się tak traktować. Jego praca w przychodni rodzinnej to nieporozumienie. Ten człowiek powinien być trzymany z dala od pacjentów. Marzę o prywatnej służbie zdrowia - takich ludzi wszyscy omijaliby dużym łukiem.

doktor wszytsko sprawdza w ksiazkach albo internecie, wychodzi pyta sie innych lekarzy, albo pyta: "jaką diagnoze stawia pan?", do tego nie slucha tego co mowią pacjenci, żaluje skierowan na badania, uprzejmy według humoru. ogolonie nie polecam przychodni, tylko ten doktor jest stałym lekarzem, pozostali zmieniaą się srednio do 3-4 mce.

wizyty u tego lekarza to sama przyjemność ;) zawsze poprawia mi humor ;)

wizyty u tego lekarza to sama przyjemność ;) zawsze poprawia mi humor ;)

Najlepszy lekarz w przychodni. polecam. pełna kultura, umiejętne podejście do dzieci.

Młody, bystry lekarz z mojej przychodni rodzinnej. Uważnie słucha i wg mnie stawia trafne diagnozy. Czasem nie ma humoru, ale nie bywa nieuprzejmy. Polecam go, bo jest po prostu całkiem przyzwoitym lekarzem.