dr n. med. Jarosław Majowski

Gastroenterolog

Bardzo bałam się gastroskopii, Pan doktor i Panie pielęgniarki bardzo miło się ze mną obeszli. Jeżeli kiedykolwiek będe miała mieć jeszcze gastroskopię to tylko u doktora Majewskiego.

lekarz godny polecenia! zajmuje się problemami wstydliwymi a mimo to czułam się przy nim dobrze, wzbudza zaufanie i jest bardzo kompetentny.

Bardzo uprzejmy, kontaktowy lekarz.Pacjentowi poświecą sporo uwagi,stara się postawić właściwą diagnozę.

Polecam wszystkim P.Doktora.Podejście do pacjenta wzorowe.Dużo czasu poswiecił na wytłumaczenie mojej choroby.Miły i sympatyczny.

Lekarz kompetentny,uprzejmy,po prostu ma się wrażenie,że mój przypadek choroby jest dla Niego ważny.Nie stwarza sztucznej bariery,jaka często występuje między lekarzem i pacjentem.Jest to lekarz z powołania.Cieszę się,że w końcu trafiłam na prawdziwego "Fachowca".

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Karpacz"?

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Wrocławska 8