dr n. med. Jarosław Malczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, lubię jak lekarz wita pacjenta z uśmiechem na twarzy- wtedy od razu przełamuje strach. Dokładnie tłumaczy schorzenie i kolejność postępowania w leczeniu. Swoją bezpośredniością, uprzejmością i kompetencją oraz miłym usposobieniem wzbudza zaufanie pacjenta. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz. To jest najlepszy Urolog u jakiego byłem. Wyleczył mnie z zapalenia gruczołu krokowego - przewlekłego. POLECAM !!!

Może przy standardowych chorobach doktor się sprawdza, ale w przypadku mniej oczywistych objawów, lekarz albo bagatelizuje zgłaszane objawy, albo wynajduje dziwne tłumaczenia - wszystko aby nie angażować się w większą diagnostykę. Nie można natomiast odmówić doktorowi sympatii i miłego podejścia do pacjenta.

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i bezpośredniością. Bardzo otwarty, dowcipny i inteligentny, po badaniu skupiony i konkretny. Bardzo polecam

Skupia się na faktach, rozwiązuje problemy i ma poczucie humoru. Bardzo mi pomogł (zapałenie stercza).

Świetny fachowiec. Trafiłam do Niego z polecenia, znalazł przyczynę, zaplanował leczenie i w efekcie wybawił mnie od kamicy nerkowej i jej paskudnych skutków.