lekarz Jarosław Malinowski

Lekarz rodzinny

Pan doktor Malinowski jest bardzo dobrym lekarzem podchodzi do pacjenta bardzo uważnie cierpliwie zawsze wysłucha doradzi i też pomoże i poświęca pacjentowi odpowiedni czas do każdej sytuacji zdrowia Chodzę już kilku lat nigdy nie spotkałam się żeby jakoś wizyta była nieprawidłowa zawsze wychodzę zadowolna Pan doktor jest zawszę pozytywny jak by byli wszyscy tacy lekarze to było by wspaniale i ludzie bardziej by dbali o sobie.Jestem ogromnie wdzięczna bo wiele razy pan doktor udzielił pomocy i też różne badania zalecił i to jest ogromny plus

....................................................................................................

Polecam lekarza, bardzo miły przebieg wizyty, nie musiałam się o nic wypraszać, pan doktor wytłumaczył co i jak przyjmować, informacja o infekcji była krótka ale jasna. Wizyta nie była przeciągana zbędnym gadaniem dzięki czemu mogłam szybko wrócić chorować do domu.

Bardzo rzeczowy, uprzejmy, dokładny lekarz. Odpowiada na każde pytanie Pacjenta, nie wykazuje zniecierpliwienia i pospiechu.A do tego skuteczny w leczeniu.

Bardzo kompetentny, życzliwy, uprzejmy, poświęcający dużo czasu pacjentowi lekarz. Dociekliwy w szukaniu przyczyny dolegliwości chorego, okazuje wiele empatii w stosunku do pacjenta. Godny polecenia lekarz.

Godny polecenia lekarz.

z Darkiem były problemy, pokłócił się z Adamem, i do tej pory nie mogą się porozumieć. Za to psychiatra Andrzej od razu ich zrozumiał, że Darkowi chodzi o skierowanie na leczenie do Adama.

Naprawdę świetny lekarz, doradzi, nie spieszy się dokładnie bada, serdecznie polecam. Jestem od dwóch lat pacjentkom lekarza i naprawde lepszego nie znam:)

Bardzo sympatyczny, poświęca dużo czasu pacjentowi, zainteresowany problemem, choroba z która się chory zgłosił. Godny polecenia.

Miałam okazje 2x mieć wizytę u tego lekarza, za każdym razem wyglądało to tak: mówiłam co mi jest, on w tym czasie wypisywał receptę, przeczytał co na niej napisał i to wszystko. Bez żadnego badania, bez diagnozy, bez skonsultowania zapisywanych leków. Nie potrafił mi wyjaśnić jak mają mi pomóc i jak działają zapisane leki. Wizyta przebiegała bez pośpiechu, bez dialogu, skupiała się głównie na czytelnym wypisaniu recepty.