Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z c 10 letnią córką do Pana doktora Markowicza. Córka miała usuwany guzek na policzku. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Oby więcej takich lekarzy zwłaszcza że nie było to prywatne leczenie.

Bardzo profesjonalny i godny zaufania lekarz. Swoją pracę wykonał rewelacyjnie i pomógł mi się pozbyć kompleksu. Jeżeli tylko ma się środki na zabiegi tego typu nie powinno się dłużej zwlekać!

Godny polecenia .Jestem zadowolona z leczenia i efektów.Doktor od początku budził zaufanie i czuło się jego wiedzę i kompetencje.

U doktora Markowicza odbywam konsultacje już od wielu lat, w prawie wszystkich moich problemach związanych z bliznami- a było ich wiele. Od blizn na nogach, aż po blizny po dużych ranach i widocznych miejscach na głowie. Pomógł mi zwłaszcza po wypadku, w wyniku którego na głowie miałem wielką bliznę. Dzięki konsultacji i zabiegowi u doktora Markowicza obie moje blizny na głowie i twarzy są teraz praktycznie niewidoczne.

Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do Pana doktora Markowicza dzięki poleceniu koleżanki.A teraz polecam go dziewczynom , które wahają się co do wyboru chirurga.Zawsze chciałam zmniejszyć nos i jak odłożyłam pieniądze-spełniłam moje marzenie. Podobało mi się ,że nie obiecywał cudów ale rzeczowo opowiedział jak będzie.I ...

Podobało mi się ,że nie obiecywał cudów ale rzeczowo opowiedział jak będzie.I wszystko się spełniło.Wyszło lepiej niż się spodziewałam.Nabieram większej pewności siebie .Dziękuję doktorze(:

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Piotr Sokala