Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z c 10 letnią córką do Pana doktora Markowicza. Córka miała usuwany guzek na policzku. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Oby więcej takich lekarzy zwłaszcza że nie było to prywatne leczenie.

Bardzo profesjonalny i godny zaufania lekarz. Swoją pracę wykonał rewelacyjnie i pomógł mi się pozbyć kompleksu. Jeżeli tylko ma się środki na zabiegi tego typu nie powinno się dłużej zwlekać!

Godny polecenia .Jestem zadowolona z leczenia i efektów.Doktor od początku budził zaufanie i czuło się jego wiedzę i kompetencje.

U doktora Markowicza odbywam konsultacje już od wielu lat, w prawie wszystkich moich problemach związanych z bliznami- a było ich wiele. Od blizn na nogach, aż po blizny po dużych ranach i widocznych miejscach na głowie. Pomógł mi zwłaszcza po wypadku, w wyniku którego na głowie miałem wielką bliznę. Dzięki konsultacji i zabiegowi u doktora Markowicza obie moje blizny na głowie i twarzy są teraz praktycznie niewidoczne.

Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do Pana doktora Markowicza dzięki poleceniu koleżanki.A teraz polecam go dziewczynom , które wahają się co do wyboru chirurga.Zawsze chciałam zmniejszyć nos i jak odłożyłam pieniądze-spełniłam moje marzenie. Podobało mi się ,że nie obiecywał cudów ale rzeczowo opowiedział jak będzie.I wszystko się spełniło.Wyszło lepiej niż się spodziewałam.Nabieram większej pewności siebie .Dziękuję doktorze(:

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz