lekarz Jarosław Matynia

Lekarz godny polecenia prowadzil moja pierwsza ciaze i napewno poorowadzi tez nastepna bardzo mily, dokladnie wszystko tlumaczy.Polecam

Świetny lekarz. Bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy, aby można było wszystko zrozumieć. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże dodam, że na fundusz i byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się pana doktora, ponieważ nie mogę zajść w drugą ciąże i wszystko dokładnie tłumaczy dlaczego i po co jakie leki. Lekarz godny polecenia

Fantastyczny człowiek. Cierpliwy i kompetentny lekarz. Jestem jego pacjentką już blisko 2 lata. Jego czujności zawdzięczam moje zdrowie a być może nawet życie.

bardzo fajny lekarz widać,że z powołania ,polecam

bardzo fajny lekarz widać,że z powołania ,polecam

prowadzil moje trzy ciaze rzeczowy kompetentny mojej kuzynce pomogl zajsc w ciaze choc poznan postawil na nia kreske polecam szukacie daleko a macie pod nosem takiego doktora tylko wlodarczyk patrzy pozniej na oddziele ponurym wzrokiem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Konin"?

Klinika Położnictwa i Chorób Kobiecych
Grabowska