lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Polecono mi jako najlepszego chirurga naczyniowego w Częstochowie, ja dzisiaj się pod tym podpisuję i polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami a paraliżuje ich strach przed zabiegiem. Wspaniały lekarz i człowiek. W styczniu tego roku zajął się moją jedną nogą i zrobił to profesjonalnie, dlatego będę prosił o możliwie szybkie zoperowanie żylaków na drugiej nodze właśnie jego. Lekarz, któremu warto zaufać, to specjalista jakich mało.

Dobry chirurg. Przed zabiegiem zlecił badania z krwii i doplera. Poinformowal jak przygotować się do operacji.Zabieg wykonał bardzo sprawnie. Pracujące z nim pielęgniarki bardzo troskliwe.Po zabiegu dostałam instrukcję co do pielęgnacji i kontroli. Rana dobrze się goi. Bardzo dziękuję i polecam.

Bardzo dobry specjalista, konkretny, miły, szanujący pacjenta. Poza tym chyba jedyny specjalista chirurgii naczyniowej w Częstochowie, co nie jest bez znaczenia. Fachowo i bezboleśnie poradził sobie z żylakami na mojej nodze. Noga zagoiła się bardzo szybko, a teraz po kilku miesiącach ciężko znaleźć ślady po zabiegu. Medycznie i plastycznie na 6+! POLECAM!

Polecam wszystkim, rzeczowy, kompetentny, wizyta przed operacją była krótka, mimo to uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania. Zabieg usunięcia żylaków przebiegł bez jakichkolwiek powikłań w bardzo miłej atmosferze ( i muzyce). Kilku moich znajomych zostało również przez P. Doktora zoperowanych i są tak jak i ja zadowoleni. Sam ośrodek, gdzie odbywają się operacje- Medyk- klasa europejska!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a