lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Do doktora poszłam z problemem opuchniętych stóp trwający 4tyg, dedimery ponad 1800. Wizyta prywatna 300zl. Już na wejściu był niemiły, nawet nie spojrzał o co chodzi a ju mówił że to nie do niego powinnam przyjść. Z wielką łaską w dwóch miejscach dotknął nogi głowicą. Powiedział że nie wie o co chodzi, żeby iść do innych lekarzy ale przyjść na kontrolę za 3 tyg. Nie wiem po co, chyba tylko po to żeby wziąć kolejne 300zl.

Lekarz medycyny p.J. Miszczuk przyjmuje w gabinecie w Częstochowie w Centrum Medyk, już przy rejestracji dowiaduję się że lekarz może zrobić badanie jeśli uzna to za stosowne, wzbudziło to moje podejrzenia i wątpliwości. Przyszłam z problemem bolących i piekących nóg przy chodzeniu i staniu, podejrzeniem wczesnych żylaków i obawą zakrzepicy żylnej, chciałam to skonsultować ze specjalistą, chciałam też wykonać badanie dopplerowskie. Pan lekarz J.Miszczuk nawet nie spojrzał na moje nogi i uznał że on nie zajmuje się problemami kosmetycznymi. Jako pacjent poczułam się zignorowana, lekarz miał postawę pretensjonalną i wyrażającą obojętność. Miałam wrażenie że nie chce poświęcić czasu na badanie i jako młoda osoba przychodzę z czymś nie wartym uwagi jak to określił kosmetologią, cokolwiek to znaczy bo nie wytłumaczył tego! nie polecam wizyty u tego lekarza, nie wiem za co się płaci dość dużą sumę? i po co lekarz przyjmuje pacjentów skoro nawet nie chce ich konsultować i obejrzeć? Ostatecznie wizyta u tego lekarza skończyła się po niecałej minucie, niestety nie chciałam aby badał mnie lekarz z podejściem pełnym zniechęcenia i pretensji że zabieram mu czas. W rzeczywistości to ja straciłam czas.

Jednym słowem MASAKRA. Wizyta trwała 2 minuty łącznie z usg . Tzn.dotknieciem głowicą w jednym miejscu i stwierdzeniem zator żyły ale nie jest to żyła głęboka więc będę żył. Minie po 2 tygodniach. Brać ibuprofen i tyle. Wizyta w

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia. Perfekcyjnie, niezwykle sprawnie i bezboleśnie wykonał zabieg udrożnienia tętnicy szyjnej u mojej 86 letniej mamy. W czasie wizyty uprzejmy, rzeczowy, kompetentny. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze

Bardzo dziękujemy Panie Doktorze

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Polecono mi jako najlepszego chirurga naczyniowego w Częstochowie, ja dzisiaj się pod tym podpisuję i polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami a paraliżuje ich strach przed zabiegiem. Wspaniały lekarz i człowiek. W styczniu tego roku zajął się moją jedną nogą i zrobił to profesjonalnie, dlatego będę prosił o możliwie szybkie zoperowanie żylaków na drugiej nodze właśnie jego. Lekarz, któremu warto zaufać, to specjalista jakich mało.

Dobry chirurg. Przed zabiegiem zlecił badania z krwii i doplera. Poinformowal jak przygotować się do operacji.Zabieg wykonał bardzo sprawnie. Pracujące z nim pielęgniarki bardzo troskliwe.Po zabiegu dostałam instrukcję co do pielęgnacji i kontroli. Rana dobrze się goi. Bardzo dziękuję i polecam.

Bardzo dobry specjalista, konkretny, miły, szanujący pacjenta. Poza tym chyba jedyny specjalista chirurgii naczyniowej w Częstochowie, co nie jest bez znaczenia. Fachowo i bezboleśnie poradził sobie z żylakami na mojej nodze. Noga zagoiła się bardzo szybko, a teraz po kilku miesiącach ciężko znaleźć ślady po zabiegu. Medycznie i plastycznie na 6+! POLECAM!

Polecam wszystkim, rzeczowy, kompetentny, wizyta przed operacją była krótka, mimo to uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania. Zabieg usunięcia żylaków przebiegł bez jakichkolwiek powikłań w bardzo miłej atmosferze ( i muzyce). Kilku moich znajomych zostało również przez P. Doktora zoperowanych i są tak jak i ja zadowoleni. Sam ośrodek, gdzie odbywają się operacje- Medyk- klasa europejska!

Pan doktor to naprawdę wspaniały lekarz, bardzo dobry chirurg. Ma ogromną wiedzę i doskonale wszystko potrafi wyjaśnić i wytłumaczyć ( tak, że pacjent wie o co chodzi). Osoba bardzo kompetentna, godna polecenia.