mgr Jarosław Muzykowski

Fizjoterapeuta

Zapraszam Państwa do skorzystania z profesjonalnej pomocy rehabilitacyjnej, zawsze z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem przyjmuję pacjentów.

Doświadczenie jakie ...

Doświadczenie jakie zdobyłem pracując w szpitalach, przychodniach, ośrodkach SPA, a także ciągłym doszkalaniem w całej Polsce daje mi bardzo duże możliwości w dziedzinie rehabilitacji.

Pan magister wykazał się dużym zainteresowaniem moim problemem,od wielu lat męczyłem się z bólami kręgosłupa,oczywiście leczenie nie trwało 5 min , poprawa była dopiero po kilku wizytach,ale jak się okazało on jedyny przeprowadził ze mną gruntowny wywiad, który uświadomił mi co robię nie tak w życiu codziennym i nauczył mnie zapobiegać bólom

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Lublin"?

Marek Pławski

Fizjoterapeuta
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Reha-Send" Rehabilitacja Neurologiczno- Psychiatryczna
Fulmana 7