lekarz Jarosław Nowak

1,4
1,7
1,6
1,6

Nie polecam. Moim zdaniem taki gość nie powinien zajmować się ludzkim zdrowiem. Płacę składki zdrowotne i żądam aby ludzi pokroju tego "lekarza " pozbawić ciepłych stołków w przychodniach finansowanych z naszych pieniędzy.

Czy można wymagać dobroci, kultury, umiejętności rozmowy z pacjentem, empatii, życzliwości, profesjonalizmu od lekarza. Oczywiście. Co jednak gdy spotyka się kogoś, który tych zalet nie posiada i jest lekarzem. Gdyby był jakiś etyczny imperatyw, który weryfikowałby takich lekarzy, ów jegomość dawno byłby bezrobotny. Szkoda mi go, bo pewnie owe braki są pochodną jakiegoś problemu, traumy z dzieciństwa, może obecnie nieszczęśliwego życia. Współczuję i trzymam kciuki by mu się poprawiło, może będzie to z korzyścią dla niego, pacjentów, dla żony, dzieci. Życzę wszystkiego dobrego, ale ja moja rodzina, wszyscy bliscy i dalecy znajomi z umiejętności medycznych tego Pana już nie skorzystamy.

Lekarz bardzo niesympatyczny, nieuprzejmy, niezainteresowany pacjentem. Byłam na wizycie kontrolnej w trakcie leczenia złamania ręki - nie udzielił żadnych informacji, nie odpowiadał na pytania. Nie wiem dlaczego ktoś zostaje lekarzem, jeżeli wykazuje się kompletnym brakiem jakiejkolwiek empatii, kultury osobistej, a kontakt z pacjentem to dla niego przykry obowiązek. Trudno wypowiedzieć mi się o kompetencjach tego lekarza, bo nie dane mi było ich poznać. Nie polecam.

Nikomu nie polecam tego lekarza. Niemiły , odpowiada chamsko i jest bezczelny. W oczach ma rentgena widocznie , ponieważ bez badania, prześwietlenia stwierdza ze pewnie symulowana choroba. Podziękowałam za wizytę i nigdy więcej . Udałam się do innego ortopedy. Omijać szerokim łukiem !

Zapomniałem już o panu doktorze, ale znajomy mi przypomniał. Został potraktowany z góry i odesłany z kwitkiem, oskarżony o symulowanie objawów, a po udaniu się do specjalisty uraz został wykryty natychmiastowo. Podobnie było ze mną przed kilku laty - bzdur pana doktora o wiotkich stawach i złej postawie nie mogłem wziąć na poważnie, więc udałem się do specjalisty i dzisiaj już problemu nie mam. Nie mam zatem wątpliwości, że pan doktor ma wyjątkowo niskie kompetencje, stanowi zagrożenie dla pacjentów swoimi błędnymi diagnozami (albo ich brakiem), a przy okazji swoim chamstwem uwłacza profesji lekarza. Lepiej wybrać kogoś, kto nie skończył studiów przypadkiem i zna się na tym, co robi. Nie polecam.

Pan doktor nie tyle nie miły, co po prostu bez kultury, której widocznie nie miał skąd wynieść - w tej kwestii zatem będę wyrozumiały i dam dwie gwiazdki. Podejście do pacjenta bardzo kiepskie. "Co się dzieje?", a potem przerywanie równoważnikami zdania ("pokazać zdjęcie"), które to zniechęciło mnie do dalszych wyjaśnień, więc po prostu patrzyłem z zażenowaniem na zachowanie pana dochtóra i czekałem na kolejne "rozkazy". Wytłumaczyłem cierpliwie, że ból który mi dolega, jest specyficzny i przypomina bóle wzrostowe. Na to pan dochtór prychnął, żeby mu takich rzeczy nie mówić, bo ...

Wytłumaczyłem cierpliwie, że ból który mi dolega, jest specyficzny i przypomina bóle wzrostowe. Na to pan dochtór prychnął, żeby mu takich rzeczy nie mówić, bo on wie, co to są bóle wzrostowe. W tym momencie byłem zbity z tropu - z jednej strony pod wrażeniem rozległej wiedzy pana dochtóra, z drugiej skonfundowany, bo nie wiedziałem, co takie stwierdzenie ma wnieść do tematu i jak mam na nie zareagować. To jedna z tych sytuacji, w których głupota ludzka osiąga taką gęstość, że tworzy małą czarną dziurę :) Następnie pan dochtór dodał coś pod nosem - chyba że czegoś takiego nie ma, że wzrost nie boli. Ekwiwokacja analagiczna do stwierdzenia, że pociski pełnoplaszczowe nie istnieją, bo nie mają nic wspólnego z ubraniami, ale czegóż się spodziewać - na medycynie chyba nie ma logiki (gdyby była, to pan doktor by nie zdał).

Pierwsze wrażenie - kolejny niemiły lekarz z kompleksem boga, w typowo "nfz-owo-prl-owskich" klimatach. Na koniec już lepiej, całkiem miło i swojsko, ale niesmak pozostał.

Na pewno nie odmówię panu kompetencji, bo gdyby się na tym nie znał, to nie robiłby tego, co robi. Po prostu szkoda, że robi akurat to.

Bardzo kompetentny ortopeda. Prawidłowo zdiagnozował moje schorzenia oraz wykrył dodatkowy problem, o którym nie miałem pojęcia. Regularnie uczęszczam do niego na kontrole. Godny polecenia.