lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

Profesjonalista w swoim fachu , godny polecenia i zaufania, do tego lekarz z "ludzkimi odruchami" sympatyczny, pogodny, komunikatywny , operował mi przetokę po usunięciu oponiaka. Polecam!!!

Doktor operował mi dyskopatie odcinka lędzwiowego kręgosłupa, miałem bardzo silne bóle na lewej nodze. Operacja trwała około 3 godzin, przebiegła bez problemu, bóle w nodze ustały momentalnie. Lekarz owiedzał mnie po operacji, pytał czy wszystko jest w porządku, szanuje pacjenta bardzo o niego dba. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, cały czas uśmiechnięty. Polecam doktora Nyża to świetny specjalista, godny polecenia i zaufania!

lekarz z powołania , do tego specjalista z najwyższej półki .człowiek o wielkim sercu , zawsze pogodny , przystępny . w marcu 2017 przeszłam stabilizację L5-S1.-kręgozmyk. szybko wracam do normalności. wszystkim cierpiącym polecam słupską neurochirurgię.

Wybralam 5 bo wiecej sie nie dalo ale z czystym sumieniem dostal by 10 rewelacyjny ,sympatyczny,otwary,kontakt o kazdej porze.Po operacji nie jestes tylko statystyką ale nadal pacjetem ,doktor szczerze sie toba interesuje.Dawid Cieślik.

Witam. W lipcu 28 mialam operację przepukliny jądra miazdzystego L4/L5. Operacje przeprowadzil dr. Nyz serdeczne podziekowania. Operacja udana wszystkie dolegliwosci ustąpiły. Polecam szpital w słupsku i oddanie całego personelu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Słupsk"?

Jana Pawła II 1/42
Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS
ulica Al. Armii Krajowej 7
Koszalin
Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku
ul. Hubalczyków 1
None
ul. Ludwika Braille''a 20
Słupsk
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "VITA"
ul. gen. Władysława Sikorskiego 57
Bytów