lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

teresa

03.04.2017

lekarz z powołania , do tego specjalista z najwyższej półki .człowiek o wielkim sercu , zawsze pogodny , przystępny . w marcu 2017 przeszłam stabilizację L5-S1.-kręgozmyk. szybko wracam do normalności. wszystkim cierpiącym polecam słupską neurochirurgię.

Dawid

20.11.2016

Wybralam 5 bo wiecej sie nie dalo ale z czystym sumieniem dostal by 10 rewelacyjny ,sympatyczny,otwary,kontakt o kazdej porze.Po operacji nie jestes tylko statystyką ale nadal pacjetem ,doktor szczerze sie toba interesuje.Dawid Cieślik.

marzena

01.10.2014

Witam. W lipcu 28 mialam operację przepukliny jądra miazdzystego L4/L5. Operacje przeprowadzil dr. Nyz serdeczne podziekowania. Operacja udana wszystkie dolegliwosci ustąpiły. Polecam szpital w słupsku i oddanie całego personelu.

Anonim

19.04.2013

Jestem po drugiej poważnej operacji kręgosłupa-odcinek lędźwiowy. Pierwsza operacja -dr. Nacewicz,druga zaś dr Nyż. Obydwaj godni polecenia. Cały zespół neurochirurgów to specjaliści najwyższej jakości a personel najlepszy,jaki można spotkać. Jeśli operacja neurochirurgiczna to tylko w Słupsku...

Anonim

18.11.2012

Jestem po operacji L4-L5-dyscektomii ze stabilizacją, tzn. wymiana dysku na inplant, czuję sie bardzo dobrze , pan dr J.Nyż mnie operował, jest bardzo dobrym fachowcem w tej dziedzinie. polecam wszystkim , pacjentka L.K.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Słupsk"?

Jana Pawła II 1/42
Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS
ulica Al. Armii Krajowej 7
Koszalin
Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku
ul. Hubalczyków 1
None
ul. Ludwika Braille''a 20
Słupsk
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "VITA"
ul. gen. Władysława Sikorskiego 57
Bytów