lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy. POLECAM wszystkim rodzicom. Nie eksperymentuje na dziecku, tylko stawia trafną diagnozę i leczy, niekoniecznie antybiotykami.

Miałam nie przyjemność jechać aż 100km (włączenie leczenia w związku z otrzymanym wynikiem dziecka). Pan doktor w swoim gabinecie nawet nie raczył odsunąć wzroku od komputera, kilka krotnie powtarzając, że nikt nam nie kazał przyjeżdżać po wyniki-w otrzymanym piśmie zostało nadmienione, ze proszą o konsultacje.. jesli chodzi o pobyt na oddziale, to nie mam zdania-zostałam przyjęta na kolejny termin pobytu w szpitalu oraz badania bez jakichkolwiek wyjaśnienia po co, dlaczego...

Lekarz z powołania... doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta. Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na wszelki wypadek", zawsze dostępny telefonicznie, nie naciąga na pieniądze. Ufam mu w 100%

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.

Nie polecam. Bylem u doktora w celu wykonania badan diagnostycznych poniewaz od 20 lat jestem palaczem i od dluzszego meczy mnie bardzo nieprzyjemny kaszel. Lekarz siedzial jak za kare, nie zadawal zadnych pytan, byl nieobecny i sprawial wrazenie nie zainteresowanego. Sam musialem mu nasuwac pytania i odpowiedzi. Nie dowiedzialem sie niczego istotego, oprocz osluchania pluc nie wykonal mi zadnych dodatowych badan. Rownie dobrze moglem isc do lekarza pierwszego kontaktu i dowidzialbym sie tego samego. Za 7 minut "pracy" skosil 100zł,ktore uwazam za wyrzucone w bloto. Strata czasu.Nie polecam

Wiele lat temu 15 zaden lekarz nie wiedzial co dolega mojej corce ,Trafilam do dr przypadkowo po wywiadzie odrazu wiedzial co dolega mojej corce bez badan ,badania potwierdzily bardzo ciezka chorobe Inni lekarze bladzili przez szesc lat a on w pietnascie minut zdjagnozowal moja corke .Wspanialy czlowiek bardzo pomocny oby wiecej takich .

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Namysłów"?

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30