lekarz Jarosław Redziński

Chirurg onkolog

Byłam niedawno na wizycie u Pana doktora,przeczytałam wcześniej bardzo pozytywne opinie na jego temat i muszę powiedzieć,że jestem pod ogromnym wrażeniem. Odebrałam wynik mammografii i okazało się,że w lewej piersi mam 3.5cm guz,głęboko ukryty,którego nie wyczułam badając sobie piersi.Byłam przerażona,wykonałam telefon i na wizycie byłam jeszcze tego samego dnia.Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał,obejrzał zdjęcia,wszystko cierpliwie i z ogromnym szacunkiem do pacjenta wytłumaczył.Uprzejmy,kulturalny,godny polecenia.Można przy Nim poczuć się bezpiecznie,wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Bardzo dziękuję Panu Doktorze.

Pan dr Redziński to lekarz jakich obecnie nie spotyka się wielu- uprzejmy, spokojny, empatyczny, wyrozumiały i cierpliwy. Byłam na wizycie w przychodni przyszpitalnej- jestem pod wrażeniem jego podejścia do pacjentów- poświęca im tyle czasu ile potrzeba, cierpliwie odpowiada na pytania, wszystko dokładnie tłumaczy, chce pomóc. Panie doktorze przywraca Pan wiarę w lekarzy.Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzialam za moja mame . To swietny chirurg rozmawialam z nim jest poprostu ludzki jezdli mnie spotka tego typu zabieg napewno napisze klauzule ze oddam sie tylko w jego rece ! Podziekowania i pozdowienia od rodziny A.B. Wiertel

Cała moja rodzina miała kontakt z panem doktorem, zawsze przemiły, sympatyczny i uśmiechnięty, budzi zaufanie, świetny specjalista, godny polecenia co też czynię przy każdej okazji.naprawdę super lekarz!!

Kompetentny, miły ,cierpliwy, dobry lekarz ,dobry człowiek

Kompetentny, miły ,cierpliwy, dobry lekarz ,dobry człowiek

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Toruń"?

Gałczyńskiego 45
Toruń