Jarosław Rymaszewski

Lekarz rodzinny

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.

Super lekarz ! Polecam z całego serca i dzieciom i dorosłym , fachowiec w swojej dziedzinie i lekarz z powołania , kto do niego trafi na pewno będzie zadowolony .

Polecam wszystkim bardzo pana doktora od 9 lat jak leczy moją rodzinę nie było pomyłki w diagnozach a do tego sympatyczny i zawsze wszystko wytlumaczy jak należy po prostu super lekarz kto skorzysta z usług pana doktora na pewno będzie zadowolony pozdrawiam i życzę dużo zdrowi

Bardzo miły i serdeczny człowiek z poczciem humoru swoją pracę traktuję jako pasję i wykonuje ją z przyjemnością. Zawsze trafne diagnozy oraz dobrze dobrane lekarstwa. Znam i korzystam z jego usług od przeszło 10 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam p. Jarka :-)

Dr Rymaszewskiego znam od 16 lat.Jest świetnym lekarzem rodzinnym. Wyciągnął mnie z poważnych kłopotów zdrowotnych. Szkoda, że już nie jeździ na wizyty domowe.Ale jak długo można poświęcać się kosztem rodziny....

najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Bardzo dobry diagnosta,profesjonalny a jednocześnie wspaniały człowiek,wszystkim polecam.

Lekarza poleciła mi znajoma. Byłam z chorą córeczką. I jestem pod wrażeniem. Lekarz kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

godny polecenia lekarz,ma podejscie do dzieci i jest bardzo sympatyczny

godny polecenia lekarz,ma podejscie do dzieci i jest bardzo sympatyczny

Zdecydowanie polecam doktora Rymaszewskiego. Jest niezwykle dociekliwy, nie zadowala się byle badaniem, zawsze chce poznać przyczynę problemu, nie leczy powierzchownie. Świetny specjalista, polecam serdecznie.

bardzo miły człowiek, wie co robi i jaką postawić diagnozę; ma odpowiednie podejście zarówno do dzieci, jak i do dorosłych; moja 4 miesięczna córeczka wpatrzona była w doktora i ciągle się do niego uśmiechała, nawet podczas badania:))) tak więc polecam gorąco:)))