Jarosław Rymaszewski

Lekarz rodzinny

Super lekarz ! Polecam z całego serca i dzieciom i dorosłym , fachowiec w swojej dziedzinie i lekarz z powołania , kto do niego trafi na pewno będzie zadowolony .

Polecam wszystkim bardzo pana doktora od 9 lat jak leczy moją rodzinę nie było pomyłki w diagnozach a do tego sympatyczny i zawsze wszystko wytlumaczy jak należy po prostu super lekarz kto skorzysta z usług pana doktora na pewno będzie zadowolony pozdrawiam i życzę dużo zdrowi

Bardzo miły i serdeczny człowiek z poczciem humoru swoją pracę traktuję jako pasję i wykonuje ją z przyjemnością. Zawsze trafne diagnozy oraz dobrze dobrane lekarstwa. Znam i korzystam z jego usług od przeszło 10 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam p. Jarka :-)

Dr Rymaszewskiego znam od 16 lat.Jest świetnym lekarzem rodzinnym. Wyciągnął mnie z poważnych kłopotów zdrowotnych. Szkoda, że już nie jeździ na wizyty domowe.Ale jak długo można poświęcać się kosztem rodziny....

najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Bardzo dobry diagnosta,profesjonalny a jednocześnie wspaniały człowiek,wszystkim polecam.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Bydgoszcz"?

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47