lek. med. Jarosław Skorupiński

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Doktor pracuje również jako lekarz wyjazdowy w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Zdecydowanie nie polecam wizyta u tego "lekarza". Do moich intensywnych problemów zoładkowych (po gastroskopii itp) generalnie zalecenia byly sport i dieta i bedzie dobrze. Napewno. Nastepnie w trakcie konsultacji sam przerwał dalszą wizytę - brak kultury

fachowo bez nudzenia. Przedstawiono dokładny opis działania leków oraz problemu zdrowotnego

bylem w centrum damiana, bo mam karte z pracy. i trafilo na pana skorupinskiego, jestem baaaardzo zadowolony, mily i kompetentny lekarz.