mgr Jarosław Skupiński

Psycholog

Do Pana Jarka trafiłam z polecenia znajomego. Na początku bardzo się denerwowałam, bo to mój pierwszy kontakt z psychologiem. Na szczęście, Pan Jarek jest bardzo sympatyczny, więc na spotkaniu udało mi się rozluźnić... Moje relacje z mężem w końcu zaczęły zmierzać w dobrą stronę, choć widzę że wymaga to ode mnie dużo wysiłku i cierpliwości. Bardzo polecam!

Niezwykle dobry fachowiec, bardzo komunikatywny, wnikliwie bada problem. Bardzo mi pomógł i ukierunkował na błędy które popełniałem.Wiele zrozumiałem. Dziękuje bardzo za pomoc

Zdecydowałem się po długim czasie na wizytę u psychologa, kumpel polecił mi Pana Skupińskiego. Byłem już na 5 spotkaniach i zaczynam czuć się lepiej. Psycholog musi słuchać. Kiedyś byłem u jakiejś baby, która bębniła długopisem o blat stołu jak coś mówiłem, potem szybko zakończyła wizytę namawiając mnie na prywatne sesje u niej z podaniem kwoty. Uciekłem. Teraz czuję się hmm... bezpiecznie. To ważne, aby psycholog wzbudzał zaufanie i dawał poczucie, ze jesteśmy na tym świecie potrzebni. Polecam, bardzo polecam. Tomek

Tomek

Wciąż poszukujesz "Psycholog Poznań"?

Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy