mgr Jarosław Stanoszmgr Jarosław Stanosz - zdjęcie profilowe

t602196654

www.rehabilitacjanysa.pl
info@rehabilitacjanysa.com.pl
t602196654

Nazywam się Jarosław Stanosz i jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. Pracę fizjoterapeuty traktuję jako pasję, a zdrowie oraz pomoc moim pacjentom od zawsze były moimi priorytetami. Moje spore doświadczenie oraz wysokie umiejętności działają na korzyść moich podopiecznych, przez co rehabilitacja w moim wykonaniu staje się szybka i skuteczna.

W swojej pracy staram się, by pacjent w jak najkrótszym czasie doszedł do jak najlepszej poprawy swojego stanu funkcjonalności. Do tego celu używam całej swojej wiedzy i kompetencji, którą nabyłem na studiach, w pracy oraz kursach specjalistycznych. Pracuję w oparciu o różne koncepcje terapii i nie trzymam się sztywno jednej metody, a pozytywne efekty prowadzonych terapii dają mi olbrzymią satysfakcję i motywują do dalszego rozwoju.

Prowadzę rehabilitację w warunkach domowych oraz przyjmuję w gabinecie w Nysie przy ul. Rodziewiczówny 34 (Specjalistyczny Instytut Medyczny, gabinet nr. 9)

Specjalizacje, Kursy i Szkolenia:
- „Mechaniczna diagnostyka i terapia schorzeń kręgosłupa metodą McKenzie"
- „Kinesiology Taping”
- „Mulligan Concept”
- „PNF”
- "Instruktor piłki siatkowej na siedząco i stojąco dla osób niepełnosprawnych"
- "Animator osoby niepełnosprawnej i starszej"
- "Fizjoterapia funkcjonalna chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu"
- "Rozwijanie zachowań psychospołecznych- skuteczna motywacja oraz adaptacja społeczna osób z niepełnosprawnością"

Mam nadzieję, że spotkanie ze mną zaprocentuje szybkim powrotem do zdrowia czego serdecznie wszystkim życzę.

Pan Jarek rehabilitował mojego ojca po zawale serca. Spokój, zaangażowanie, no i dobra cena - tak mogę podsumować te wizyty. Tato dzisiaj czuje się bardzo dobrze, a nadal mamy kontakt z Panem Jarkiem. Polecam.

Polecam gorąco Pana Jarka! Jest profesjonalistą z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc w odzyskaniu pełnej sprawności po kontuzji kolana.