Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw upewnić się czy otrzymają potwierdzenie zapłaty za zabieg.

ten lekarz to partacz dzięki niemu straciłam gromadę pieniędzy zdrowia i na razie dolne zęby a górne stracę na pewno bo już mi się robi zapalenie jestem obecnie po dwóch zabiegach i to nie koniec, a za dwa lata może????? będę mogła wstawić implanty . będę żądała odszkodowania .

będę żądała odszkodowania .

Hahaha ten ranking to lipa,,, jak sie wystawi negatyw to zaraz go usuną że niby bezprawny. Krótko i na temat,, jak ktoś chce wydać majątek i nie miec paru zębów to polecam.

Ekstrakcja ósemki, której wcześniej nie chciał się nikt podjąć przebiegła szybko i bezboleśnie. Polecam.

Lekarz godny polecenia. Jako jedyny podjął się wyrwania resztek ósemki. Usuniecie było bezbolesne i szybkie nie mówiąc o rewelacyjnym znieczuleniu które kompletnie nie boli co było dla mnie miłym zaskoczeniem bo najbardziej zawsze bałam sie znieczuleń co powodowało,ze wolałam leczyć zęby na "żywca" ;) Następnym razem na pewno już nie skorzystam z usług innego stomatologa :) co prawda koszt usług jest wyższy niz w innych placówkach wyszkowskich ale za jakość i brak bólu warto zapłacić:)A pani wypowiadająca się wyżej, ze ja bolało po wyrywaniu to nie wiem do kogo ma ...

Następnym razem na pewno już nie skorzystam z usług innego stomatologa :) co prawda koszt usług jest wyższy niz w innych placówkach wyszkowskich ale za jakość i brak bólu warto zapłacić:)A pani wypowiadająca się wyżej, ze ja bolało po wyrywaniu to nie wiem do kogo ma pretensje bo to normalne ze po usunięciu zęba kilka dni jest z głowy i trzeba na p.bólowych jechać...

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Bydgoszcz"?

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9