Jarosław Straszak

Gastrolog

1,5
1,5

Nie polecam! Pan Straszak zbagatelizował moje dolegliwości, z wielką łaską wypisał mi skierowanie na badania i nie dowierzał moim słowom. Meczę się z silnymi bólami brzucha, które dodatkowo nasiliły się po hospitalizacji. Zdiagnozowano u mnie stany zapalne, na przepisane przez szpital leki nie reaguję, co według tego Pana nie jest niczym specjalnym i tak naprawdę nic mi nie dolega...Znieczulica...Prawdziwi lekarze z powołania wyjechali za granicę, a reszta, która pozostała, to banda konowałów.

Jestem niezadowolona. Miałam robioną panendoskopię. Dr. Straszak i pani pielęgniarka. Jak powiedziałam, że się boję to opadły im ręce i powiedzieli, że to nie wiadomo, czy zrobią to badanie. Doktor powiedział, że powinnam umówić się na badanie w znieczuleniu, ale to jest dodatkowo płatne, trzeba przełożyć termin i przyjść z osobą towarzyszącą. Postanowiłam uspokoić swoje ciało głębokimi oddechami i mówię, że spróbujemy. Powiedziałam, że najbardziej boję się tego, że to będzie bolało i że coś mi się stanie po tym, że będą powikłania. Pani pielęgniarka powiedziała, że nic się nie stanie, że oni będą przy mnie cały czas i mam się nie bać, że stres nie pomoże. Powiedziałam, że moje obawy są spowodowane tym, że wiem że jestem tkliwa i np przy badaniu usg w miejscu gdzie teoretycznie było wszystko w porządku, to ja czułam ból. A ona, że to pewnie z nerwów. Po czym psiknęła mi znieczulenie na gardło. Ale dopiero po chwili powiedziała, że mam przełknąć. I było za późno bo to mi zostało na podniebieniu. Doktor wsadził rukę i myślałam, że poczuję to tylko w gardle, ale ja to czułam w całym przełyku. Pielęgniarka kazała oddychać, a ja nie umiałam bo mnie ta rura dusiła. Starałam się jak mogłam. Jak już doktor dojechał do żołądka, to nic nie czułam, ale potem znowu ruszył, zaczął tym manewrować i po prostu czułam ból na całej długości przełyki. To nie było nieprzyjemne, to było okropne. Ta mi mówi, że mam oddychać, a ja nie umiem oddychać bo w przeciwnym kierunku wydobywa się powietrze. Przez całe badanie ona tylko mówiła, że mam oddychać, ale nic o tym co robią, co się dzieje w którym kierunku ta rurka. Gdybym wiedziała że za chwilę poleci powietrze, gdyby uprzedził, że teraz napowietrza żołądek, to byłoby mi łatwiej.