dr n. med. Jarosław Strzelczyk

2,9

Nie polecam. Żona leżała na oddziale kierowanym przez pana "doktora". Brak empatii, brak kultury i brak jakichkolwiek chęci do współpracy z rodzicami. Przykre jest to, że taka osoba odpowiada za cały oddział i decyduje o życiu wielu istnień

Najlepszy specjalista jakiego do tej pory spotkałam. Nie zgadzam się z opinią, że Pan doktor lepiej traktuje pacjentki z prywatnej praktyki. Leżąc w szpitalu widziałam, że dla każdej pacjentki jest uprzejmy. Warto się zastanowić zanim się coś napisze. Polecam Pana doktora z całego serca. Prowadził moje dwie ciąże. Jedyny specjalista do którego chodzę prawie 10 lat.

Warto się zastanowić zanim się coś napisze.

Trafiłam do Pana Doktora po prześciach z inną Panią Doktor w ciąży. Doktor poprowadził ciąże do końca, uprzejmy cierpliwy zawsze pomocny. Dzięki niemu udało mi się w spokoju donosić ciąże do ostatniego tygodnia, a była zagrożona. Człowiek o dobrym sercu

Dno. Tylko kasę ciągnie. Zrobił mi tylko 3 usg przez 9 miesięcy za wszystkie wziął pieniądze, 100zł wizyta plus 100zł usg. Nie umiał poradzić sobie z bakteria w moczu. Porażka. Jak przyszło do porodu to mnie olal, " proszę nawet nie dzwonić, bo będę na wakacjach za granicą". Tak się nie postępuje !!!!!!! Nie polecam. To jest biznesmen a nie lekarz.

Kompletne DNO!!! To jest rzeźnik nie lekarz!! Prowadził moja ciążę niestety tylko do 8 tygodnia, a później jak trafiłam do szpitala zachowywał się podczas wizyty jak kogut w kurniku!! Wśród pielęgniarek i innych lekarzy oczywiście. Cała Parkitka, oddział ginekologii do wysadzenia w powietrze!!!

Wspaniały lekarz! Żona urodziła wcześniaka siłami natury. Wspaniale poprowadził cały poród, żona do dzisiaj chwali sobie jego podejście i to jak umiał ją poprowadzić i uspokoić przed kulminacyjnym momentem. Również położne jak i reszta lekarzy biorących udział w porodzie spisali się na medal! Żona dostała się do szpitala z zagrożeniem ciąży. Dzięki niemu jak również położnym z oddziału ginekologii i patologii ciąży wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalista, fachowiec, poprostu dobry lekarz, miły i uprzejmy człowiek.

Jedna wielka masakra poród trwał 20 godzin nie zrobili cesarski bo bali się ordynatora (byłam jego pacjentką) trzy razy zemdlałam nie mogli mnie docucić a po wszystkim przyszedł i powiedział że byłam bardzo dzielna.Nie chcę mieć z nim nigdy więcej do czynienia.ODRADZAM.

równiez uwazam ze nie powinien byc ordynatorem jako lekarz u mnie sie nie sprawdził. Brak czasu dla pacjenta, pobyt w szpitalu tez zbagatelizował wogole nie obchodza go swoi pacjenci / odradzam

jako lekarz ie sprawdził się . przemeczony praca stwierdził ze jestem w ciazy . jednak nie zrobił hcg , okazało sie ze nie jestem w ciaży a dodatkowo mi przepisał leki . nie polecam stanowczo

Jestem pacjentką dr Strzelczyka już parę dobrych lat i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to najlepszy specjalista, jakiego znam.