lekarz Jarosław Szczurek

Neonatolog, Pediatra

3,7
3,7

Pan dr w gabinecie podczas wizyty sprawia wrazenie jakby był nie z tego świata, jakiś nieobecny , a na pytania zadane przez rodzica odpowiada po namyśle w jednym zdaniu. Beznadziejne podejście do dziecka i do rodzica albo inaczej w ogóle brak podejścia.

Bardzo dobry lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, ma dobre podejście do dzieci.Prawdziwy lekarz z powołania.

Prawdziwy lekarz z powołania! Nigdy nie odmawia pomocy! Moje dziecko go uwielbia a ja mam do niego zaufanie. Polecam!

Bardzo uprzejmy i "ludzki" lekarz. Potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem. Jeżeli zachodzi taka potrzeba nie ma dla Niego znaczenia pora dnia czy nocy - zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta.Nie zdziera z rodziców ostatniego grosza. Polecam tego lekarza.

Bardzo dobry,kompetenty lekarz.Dobra diagnoza,odpowiednie podejście do dziecka.Polecam !!!!

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Olkusz"?

Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Żuradzka 21