dr n. med. Jarosław Szewczyk

Doktor tydzień temu usuwał mi chirurgicznie korzeń zęba. Pierwszy raz w życiu nie czułem żadnego bólu. Teraz na wizytę umówiłem swoją żonę. Z pewnością mogę go polecić.

Pan doktor wyrywał mi niedawno ósemkę. Zabieg bardzo szybki bez żadnych powikłań. Poza tym Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy. gdybym miała jeszcze kiedyś coś wyrywać to na pewno u niego.

Uprzejmy i kompetentny. Zawsze można się z nim skontaktować. Polecam jak najbardziej . Bardzo przyjazna atmosfera podczas wizyty

Jestem 3 godziny po wyrwaniu korzenia zębowego i stwierdzam fakt, iż przez 30 lat bałem się "dentysty", a spotkanie z dr Szewczykiem okazało się czystym relaksem. Naprawdę polecam, PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!

Witam. Nazywam się Grzegorz Cieślik. Mam problem z zatoką szczękową jest wypełniona ropą. Wszędzie gdzie byłem nie bardzo chciano mi pomagać.Pan Jarosław miał wyrwać mi korzeń zęba ( oczywiście za pieniądze ) ale zwrócił uwagę na inne fakty które zdecydowały o tym że lepiej będzie jeśli mi tego nie zrobi. Ciekawe nie?? facet może zarobić - łatwą kasę - mimo to rezygnuje i daje wskazówki co i jak mam zrobić by było dobrze i zabiegu u pana Jarosława nie zrobiłem ( czyli starcił kasę ) pokierował mnie gdzie i jak mam to załatwić. Pełen profesjonalizm. Nie kasa a człowiek się liczy. Brawo. Pan Jarosław zyskał klienta. Bo z każdym kolejnym problemem uderzę do niego. POLECAM

Szukałem dobrego dentysty w pobliżu miejsca zamieszkania gdyż z poprzedniego nie byłem zadowolony teraz mogę w 100 % polecić tego pana. Dziś miałem leczenie kanałowe czytając opinie innych na temat tego zabiegu trochę się obawiałem lecz pan Jarosław zapewniał mnie że nić nie będzie boleć i wszystko odbyło się bezboleśnie bez znieczulenia.

Naprawde swietny lekarz. Miałam ogromna fobie przed dentysta ale dr Szewczyk został mi polecony przez znajomego.Dziekuje Panie Doktorze za to że jest Pan profesjonalista.Teraz wizyta u dentysty to naprawde czysta przyjemnosc :)

w dniu dzisiejszym mialem przyjemnosc skorzystac z usług dr.Szewczyka.Polacam.wszystko w jak najlepszym porzadku

Odpowiednie podejscie do pacjenta, wprowadza spokojną atmosferę przed zabiegiem, sumienny, godny polecenia.

Serdecznie polecam fachowa, przyjemna i kulturalna obsługa.

Serdecznie polecam fachowa, przyjemna i kulturalna obsługa.