lekarz Jarosław Szponar

Kardiolog

U Pana Doktora leczy się moja mama na nadciśnienie, odkąd rozpoczęła leczenie jej stan zdrowia widocznie się poprawił. Polecamy

Moim zdaniem to najlepszy kardiolog w Lublinie! Babcia leczyła się u niego na serce, potem tata po zawale chodził do pana doktora. Wszystkim go polecamy bo jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem.

Moja babcia leczy się u pana doktora, który jest świetnym specjalistą. Pomógł jej uregulować ciśnienie co wcześniej było bardzo dużym problemem i babcia wymagała dużej pomocy w życiu a teraz wszystko robi praktycznie sama.

Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara. Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220. Inaczej zejście pewne !!!

Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara.
Inaczej zejście pewne !!!

po ostatnich upałach zaczęłam mieć problemy z sercem, trafiłam w ręce doktora Szponara i rozpoczęłam leczenie. pan doktor jest przesympatycznym człowiekiem, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lublin"?

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin