lekarz Jarosław Trela

Lekarz z bardzo wysoką kulturą osobistą, wiedzą i umiejętnościami. Słucha pacjenta i wysyła na badania aby postawić poprawną diagnozę, więc Nie traktuje pacjenta jak królika doświadczalnego. Polecam z całego serca. Oby więcej takich lekarzy nas leczyło.

Jestem zadowolona z wizyty u doktora Treli: kompleksowo, rzeczowo i z wyjaśnieniem moich wątpliwości. Wizyta była oparta na dialogu i uważnym słuchaniu. Nie była to wizyta "na czas". Dla mnie doktor jest wiarygodny, uprzejmy i kompetentny. Będę jeszcze korzystać z wizyt u tego lekarza.

Wizyta prywatna (tania nie była)ze względu na stan i szybki dostep, nie wiedzieliśmy co jest żonie ciężki oddech trudności w przełykaniu suchość w ustach, na samym początku sprawdził gardło po czym powiedział że to jest początek zapalenia wirusowego i że nic doktor nie słyszał przy oddychaniu( nawet nie użył stetoskopu) po wszystkim przepisał na receptę leki które kupiliśmy bez recepty. Dramat...

Nie polecam, rzadko chodzę do lekarza, ale kiedy już pójdę to z takimi objawami, z którymi nie radzę sobie sama. Mam wrażenie że ten lekarz w ogóle nie słucha pacjentów, wizyta bardzo krótka, wywiad słaby, przy silnym napadowym kaszlu nawet nie zaproponowano mi zwolnienia lekarskiego (chyba tylko dlatego, że nie miałam przy tym gorączki🤷‍♀️). Doktor zalecił syrop i inhalacje przez 5 dni i przez ten czas mam kaszleć w pracy, TRAGEDIA! Zresztą to już nie pierwszy raz kiedy miał problem z wypisaniem L4.

Bardzo dobry ,sympatyczny lekarz. Dokładnie bada ,jest uprzejmy ,słucha tego co ma się do powiedzenia. Prócz tego przyjął mnie ostatnio z synkiem i okazało się że ma świetne podejście do dzieci . Serdecznie polecam

Lekarz nie powinien leczyć ludzi Wypisał receptę na lek z dawka dla słonia mało dziś nie dostałem zawału

Lekarz nie powinien leczyć ludzi
Wypisał receptę na lek z dawka dla słonia mało dziś nie dostałem zawału

Nie polecam, Pan dr jest bardzo nie miły i na każdej wizycie podnosi głos, nie daje dojść do słowa, ma wieczne pretensje i żale, tak jak by za karę przyjmował...

Ten lekarz to jakaś pomyłka. Pacjentów traktuje bardzo źle. Przerywa wypowiedz, uważa siebie za niewiadomo kogo. Nie ufałabym temu Panu, jeśli mam radzić kolejnym pacjentom.

bardziej dba o interesy swoje a nie pacjenta którym się za bardzo nie przejmuje ,nie polecam.Na pewno nie chcę nigdy nic wspólnego z nim mieć i napewno nigdy nie będę się u niego leczyć.

Wspaniały człowiek a lekarz jeszcze wspanialszy.Jesteśmy bardzo zadowoleni źe wreszcie mamy lekarza rodzinnego który tak wspaniale zajmuje się naszym zdrowiem.Poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy, nie pogania,cierpliwie słucha a co najważniejsze diagnoza jest zawsze trafnie postawiona.