lekarz Jarosław Tywoniuk

Neurolog

Bardzo wnikliwa analiza dolegliwości, nieszablonowe podejście i szerokie spojrzenie na problem. Imponująca wiedza

W czerwcu ubiegłego roku musiałam się leczyć całkiem u innego specjalisty. Wybrałam lekarza, który miał około 180 samych pozytywnych opinii ( znany lekarz ). Wizyty u tego lekarza okazały się wielką porażką i przykrym doświadczeniem. W październiku 2020 doszły również problemy z kręgosłupem. Po doświadczeniach z poprzednim lekarzem bałam się kolejnego rozczarowania u specjalisty. Pocztą pantoflową polecono mi dr Tywoniuka, który okazał się strzałem w "10". Lekarz ten jest bardzo szczery i bezpośredni, nie kadzi pacjentowi przy czym jest bardzo życzliwy. Podejście Pana doktora sprawia, że wizyta dla mnie jest ...

Pocztą pantoflową polecono mi dr Tywoniuka, który okazał się strzałem w "10". Lekarz ten jest bardzo szczery i bezpośredni, nie kadzi pacjentowi przy czym jest bardzo życzliwy. Podejście Pana doktora sprawia, że wizyta dla mnie jest bez "syndromu białego fartucha". Dla mnie to najlepszy lekarz, który jest przede wszystkim dla pacjenta.

Ogólnie pan doktor nie należy do wybitnie miłych lekarzy, ale nie po to do nich chodzimy, żeby byli dla nas mili, ale żeby nas leczyli. Dr. Tywoniuk jest konkretny, odstawia na bok uprzejmości. Był pierwszym lekarzem, który poprzez jedną trafną diagnozę powiązał wszystkie moje przypadłości, z którymi zmagałam się od dziecka. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że tak różne problemy mogą mieć jedną i tą samą przyczynę. Nikt wcześniej tego nie zauważył, a chodziłam do różnych specjalistów latami. Właściwie najpierw postawił diagnozę tylko na podstawie mojego wyglądu (postawy ciała), a potem przeprowadził tylko kilka czynności, które to potwierdziły. Każdą wizytę pan doktor kończy nastawianiem kręgosłupa (głównie tego dotyczy mój problem). Przynosi to ulgę na krótki czas, bo tak już jest z tym kręgosłupem, ale zawsze to jakaś ulga w bólu lub zwiększenie zakresu ruchomości. Ogólnie, mam do niego zaufanie. Wydaje się być solidnym specjalistą w swoich dziedzinach.

Neurologicznie leczyłam się kilka lat , byłam u kilku neurologów .Z moim chorym kręgosłupem czułam się jak wrak człowieka . Jestem przed 40 .Do Doktora trafiłam przypadkiem .Na pierwszej wizycie dr.Tywoniuk nastawił mi kręgosłup ,ustały wszystkie bóle , czuję się jak bym dostała drugie życie .Od roku nic nie boli ,a miałam tak ,że na nogi nie mogłm wstać. Polecam !!! Najlepszy lekarz u jakiego byłam.

Polecam !!!
Najlepszy lekarz u jakiego byłam.

Bardzo dobry specjalista ! Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej, bo ze swoim problemem zmagałam się od około roku, chodząc po różnych lekarzach i robiąc badania. Lekarz nie bagatelizuje żadnych objawów, dokładnie wysłuchał mojej historii. Trafnie postawił mi diagnozę. W końcu trafiłam do lekarza, który wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości oraz jakie ćwiczenia i sport mogę wykonywać. Lekarz miły, kontaktowy oraz zaangażowany. POLECAM !

Byłam u dr J. Tywoniuka w Poliklinice z rozpoznaniem rwy kulszowej. Jestem bardzo niezadowolona z tej wizyty. 1. Doktor był nieuprzejmy i bardzo obcesowy. 2. Nie interesował go wynik badania RTG, który miałam z sobą. 3. Lekarz nacisnął na kręgosłup w kilku miejscach i powiedział, że ból przejdzie, niestety mylił się. 4. Zalecił gimnastykę, bo dla mnie najważniejsza. Owszem dał skierowanie na rehabilitację, która nie pomogła (oczywiście byłam prywatnie, bo z NFZ długie terminy). 5. Mimo moich próśb, nie dał skierowania na rezonans. Badanie, które musiałam zrobić prywatnie wykazało przepuklinę ...

1. Doktor był nieuprzejmy i bardzo obcesowy.
2. Nie interesował go wynik badania RTG, który miałam z sobą.
5. Mimo moich próśb, nie dał skierowania na rezonans. Badanie, które musiałam zrobić prywatnie wykazało przepuklinę kręgosłupa, czyli wypadnięcie dysku.
I na tym skończyły się moje wizyty u lekarzy. Poszłam do kręgarza. Po jednej wizycie mogę chodzić prosto! W ogóle mogę chodzić!!! Zamiast 10 tabletek przeciwbólowych dziennie(!!!), które brałam, gdy leczyłam się w naszej służbie zdrowia biorę teraz 2 i nie czuję bólu. Czeka mnie jeszcze 1 wizyta u kręgarza. Pojadę do niego z przyjemnością, bo wiem, że on mi pomoże. I tak sobie myślę ile mniej cierpienia by było, ile mniej nerwów, czasu i pieniędzy tracili by ludzie, gdyby NFZ zatrudniało także kręgarzy, znachorów i babki.

Bardzo kompetentny i wrażliwy na cierpienie. Bardzo mi pomógł i to bezinteresownie. Ból ustępował prawie natychmiast.

Lekarz z ogromną wiedzą w dziedzinie neurologii. Bardzo uprzejmy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc. Polecam wszystkim pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi. Poprzedni neurolodzy u ktróych się leczyłam nie rozpoznali mojej choroby. Dopiero Pan Doktor . Wspaniały człowiek . Polecam.

Dr Tywoniuk jest wspaniałym neurologiem!!!! Bardzo dużo mu zawdzięczam. Prawdziwy profesjonalista w dziedzinie neurologii. Najlepszy neurolog w Bydgoszczy. Polecam.

Dr Tywoniuk jest wspaniałym neurologiem!!!!

Bardzo nieuprzejmy, nie zwraca uwagi na to co mówi pacjent. Trudno więc mówić o fachowości jeśli najchętniej podaje pacjentowi sterydy żeby mieć go z głowy.