lek. dent. Jarosław Warmuz

3,7
3,9
3,9
3,7

11 lat korzystałam z pomocy doktora i było ok. Od jakiegoś jednak czasu doktor niestety zrobił się mega niedelikatny. Po kanałowym na górnych 6 okazało się że jeden ząb jest uszkodzony, tak że pomimo plomby cały czas korzeń zęba jest tkliwy i bolesny. Bezpośrednio po leczeniu i w trakcie miałam pokaleczoną buzię a doktor używał tyle siły do założenia plomby że myślałam iż połamie mi szczękę. W drugim zębie po 6 miesiącach wyleciała plomba. Katastrofa za duże pieniądze. Ja już nie skorzystam z usług doktora.

Leczy beznadziejnie .. wyrywa doskonale ..nie tylko panienki ;) Zeby leczone faktycznie mi sie psuły i musiałem poprawic u innego dentysty.Za to usuniętych juz nie musiałem poprawiac i faktycznie robie to dobrze i ma dobre znieczulenia.Wiec ja bym u niego zęba usunął ale nie leczył

Leczy beznadziejnie .. wyrywa doskonale ..nie tylko panienki ;)

zakleja próchnice plombą, teraz(6 lat pózniej poważne kanałowe). Psuje zęby żeby mieć prace na później. Żałosne usługi

Polecam Pana Warmuza Byłem u niego dzisiaj z bólem zęba, dał znieczulenie prawie bez boleśnie, wyrwał zęba w ekspresowym tępie, wie co robi, Polecam.

Polecam Pana Warmuza Byłem u niego dzisiaj z bólem zęba,

Bałem się usunięcia potwornie, ale tak jak mi doktor obiecał, że nie będzie bolało to nie bolało, przy znieczuleniu tylo trochę zakłuło a poza tym wszystko OK. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kalwaria Zebrzydowska"?

RehaBox fizjoterapia
Brody 148