Jarosław Wasylkowicz

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.

gbur i tyle. ogólnie wielki Pan doktor co to nie ja. Jak ma humor ok a jak nie to złośliwy na każdym kroku i zniża pacjenta do parteru

Bardzo rzeczowy lekarz. Nie mam do niego zastrzeżeń

Bardzo rzeczowy lekarz. Nie mam do niego zastrzeżeń

Najlepszy Ginekolog w Koninie. Opiekował sie mną przez Całą Ciąze, ani razu sie nie zawiodłam. Wiedziałam dokładnie to co chciałam,otrzymałam odpowiedz na każde pytanie.

Dr.J. Wasylkowicz to poprostu lekarz z powołania.1ciążę rozwiązano mi prtzez cesarskie cięcie, czego o mały włos nie przypłaciłam życiem. W 2 ciązy leczylam się u dr.Wasylkowicza.Doprowadził do szcęśliwych narodzin mojej 4 kg córeczki drogą naturalną, a nikt z konińskich lekarzy nie chciał nawet o tym słyszeć. Dodam tylko że zrobił to w ramach NFZ-ogromny szacunek Panie doktorze!!!Jagoda ma dziś 12 lat i jest super dziewczyną.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Konin"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety