lekarz Jarosław Wawryszuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

"..poszukując chirurga w Warszawie i Białymstoku od znanych ze swoich kompetencji lekarzy uzyskałem informację, że na miejscu w Ostrołęce mam bardzo dobrego chirurga-onkologa pana Jarosława Wawryszuka. Obecnie jestem po operacji i twierdzę ,że jest to bardzo dobry lekarz nic ująć a jedynie tylko dodawać same pozytywne określenia , godny zaufania. Fachowiec ostrołęczanin i takich w Ostrołęce potrzeba , trudno pogodzić się z myślą ,że nie pracuje w szpitalu w Ostrołęce. Ktoś popełnia duży błąd ,że z naszego szpitala w Ostrołęce odchodzą najlepsi lekarze. Mam nadzieję , że w krótce społeczeństwo zacznie rozliczać z takich decyzji.. "

Do Doktora Jarosława Wawryszuka trafiłam dzięki Doktor Elżbiecie Pilawa z Łomży. Pan Doktor wzbudza zaufanie, rozmawia się z nim bardzo swobodnie. Zabieg przez niego wykonany to "mistrzostwo świata". Po operacji nie byłam zostawiona sama sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić i Doktor Wawryszuk służył radą i pomocą. Podsumowując, dr. Jarosław Wawryszuk to lekarz kompetentny z ludzkim podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo sympatyczny, taktowny, z poczuciem humoru. Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Z wyrazami szacunku Wdzięczna pacjentka z Łomży.

Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku
Wdzięczna pacjentka z Łomży.