Jarosław Wenda

Groziila mi amputacja, dziś jestem już kilka lat po zabiegach oczyszczania i niczego nie ucięto. Dziękuje i pozdrawiam

Dziękuje i pozdrawiam

Na wizycie byłam w przychodni na NFZ w Otwocku, 450 km od miejsca zamieszkania, ale było warto. Duże zaangażowanie ze strony lekarza, szybka i prawidłowa diagnoza mojej dolegliwości. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna, że pomógł mi, zlecił tomograf nogi a potem znalazł rozwiązanie i przekierował mnie do innego specjalisty, który podjął się zoperowania mojej nogi, staw rzekomy goleni. Polecam

Panie Doktorze chciałbym się dowiedzieć co dalej ze mną.po złamaniu kości udowej Trwa to już prawie 5 lat,Proszę o rzetelną odpowiedź co zamierza Pan ze mną dalej zrobić.Dla przypomnienia jestem z Lidzbarka Welskiego od anten SAT Z Poważaniem

Nie wiem jak dziękować p. doktorowi Jarosławowi Wendzie, dlatego zamieszczam chociaż opinię. Trudno powiedzieć jak jestem wdzięczna temu wspaniałemu lekarzowi, fachowcowi i niesamowicie dobremu człowiekowi. Dzięki niemu mąż już drugi raz ma udzieloną fachową pomoc. Pierwszym razem się udało, mam nadzieję, że i teraz będzie dobrze. Serdecznie polecam tego lekarza, mamy do niego z mężem pełne zaufanie.

Pan dr jest wyjątkowo profesjonalny, bardzo pomocny, szuka rozwiązania problemu, nie zostawia pacjenta bez pomocy lekarskiej. Wspaniały ortopeda, szybko reaguje, stawia dobra diagnozę

Mialem okazje byc 2 krotnie operowany, wiele by opowiadac... mysle, ze bedac w innym miejscu nie mialbym reki. Jak chcecie sie wyleczyc a nie "leczyc" to polecam.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia, bardzo dba o pacjentów szczególnie po zabiegach operacyjnych.

Witam, znalazłam się na tej stronie nieprzypadkowo, ponieważ nie znajduję w tym momencie innego sposobu, by podzielić się POZYTYWNĄ jak najbardziej oceną doktora J. Wendy. Chociaż nie jestem pacjentką, to miałam okazję obserwować pracę doktora i śmiało mogę wypowiadać się w imieniu równie zadowolonego pacjenta (który aktualnie sam nie może pisać - M.B.). Doktor Wenda to nie tylko świetny specjalista, ale wspaniały człowiek, dlatego i dosłownie, i w przenośni można powiedzieć, że "potrafi stawiać ludzi na nogi". Trudno wyrazić słowami wdzięczność za to, co i jak robi, jaki życzliwy jest dla pacjentów, więc może zacytuję: "Biorę moje dobro tam, gdzie je znajduję", a właśnie w rękach doktora Wendy można znaleźć samo dobro, fachowość, przyjazny uścisk, dlatego cieszę się, ze bliska mi osoba trafiła pod opiekę dra Wendy. Dziękuję!

Witam to jest świetny specjalista lekarz z powołania bardzo dużo mi pomógł w związku z choroba męża i synka ...można na nim polegać polecam gorąco oddział 6 w Otwocku na konarskiego13

Wielokrotne wizyty u Tego specjalisty potwierdziły mnie w przekonaniu o ogromny m profesjonalizmie i rzetelnie wykonywanej pracy.Odpowiedzi na wszelkie pytania,dokładne wytłumaczenie jak leczyć uraz i jak postępować podczas nawrotów bólu,te i inne zalety Tego lekarza przekonują o wysokim poziomie Jego wiedzy medycznej.Lekarz naprawdę godny polecenia!!!!!