lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Rewelacyjny lekarz, pełen profesjonalizm. Jestem obecnie miesiąc po plastyce dolnych powiek super efekt, blizny po szwach praktycznie niewidoczne. Polecam w 100 %.

Polecam dr Wilka. Wykonywałam zabieg korekcji powiek górnych i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg przebiegł w miłej atmosferze, skóra po zabiegu goiła się błyskawicznie, a efekt był dokładnie taki, jaki chciałam. Po zabiegu byłam cały czas w kontakcie z lekarzem i na wizytach kontrolnych sprawdzał, czy wszystko goi się prawidłowo. Dzięki panu doktorowi nie mam już problemu z ciężką i opadającą powieką, oczy nie są opuchnięte po całym dniu i przestały mnie boleć. Bardzo Panu dziękuję za pomoc.

Bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz, który jest godzien polecenia. Po konsultacji doktor Wilk zaproponował mi kompleksowe zabiegi, dzięki którym moja skóra jest gładka, bez blizn potrądzikowych i przebarwień, które od lat szpeciły moją twarz. Dodatkowo zmarszczki zostały zredukowane i co najważniejsze, nie mam efektu maski. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu, jaki udało nam się osiągnąć. Z pewnością wrócę

Świetny i miły lekarz, zawsze służy poradą. Nici liftingujące starczą na kilka ładnych lat <3 Zabieg powtórzyłam dopiero po 3 latach :D

Odmłodziłam sobie spojrzenie o całe lata, robiąc u doktora powieki. Trzeba mu przyznać, że z niego oryginał i fachowiec pierwsza klasa. Polecam :D

Pan Jarosław już przy pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie.Niezwykle profesjonalne i empatyczne podejście do mojego problemu. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania! Pana Doktora polecam wszystkim, szczególnie tym którzy wstydzą się swojego problemu I zwlekają z pójściem na zabieg.

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za bardzo profesjonalną opiekę nad moją skórę oraz dobór odpowiednich zabiegów. Po moim szpetnym znamieniu nie pozostał żaden ślad. Na pewno z przyjemnością powrócę na inne zabiegi. Pozdrawiam cały Personel

Zdecydowałam się na zabieg w klinice dr Wilka i nie żałuję. Efekt po zabiegach przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Pozbyłam się okropnych zmarszczek, wypełniłam ubytki, a skóra wygląda bardzo naturalnie. Naprawdę nie spodziewałam się takiej zmiany. Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam Pana Doktora Wilka i dziękuję za fachową pomoc, poradę i opiekę nad moją mamą. Dzięki leczeniu moja mama może znowu sprawnie chodzić, nie odczuwa bólu i nic nie stoi jej na przeszkodzie w zabawie z wnuczkami. Gorąco polecam

Chciałabym w tym miejscu podziękować Panu doktorowi za rzetelne podejście do mojego problemu. Pan doktor zlecił mi zrobienie badań i zaproponował terapię osoczem bogatopłytkowym. Po kilku zabiegach wracam do swojej poprzedniej sprawności przed wypadkiem i nie muszę przejmować się bólem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w leczeniu.