lekarz Jarosław Wnuk

Beznadzieja. Pan Jarosław potwierdza swoją pracą powszechną opinię, że jak wizyta specjalistyczna opłacana przez NFZ, to jest się traktowanym jak rozżarzony węgiel. Zaprawdę, Polacy to beznadziejna społeczność. Szkoda w tym kraju żyć.

Bardzo dobry i kompetentny okulista.Bardzo szybka diagnoza i leczenie.Bardzo szybki termin wizyty i cena ok.Polecam

Właśnie przeczytałem poniższe komentarze i się z nimi nie zgadzam 100%,zmiany skórne-no cóż trochę to dziwne,ciekawe ze przez 1,5 roku nic nie było a tu nagle...trzeba było zmienić wcześniej lekarza,mnie bardzo pomógł Zmiany skórne???? bzdury,mnie bardzo pomógł, cała moja rodzina od lat się u niego leczy jest super!!! trzeba było wcześniej zmienić lekarza,a nie czekać 1,5 roku

Podobnie jak poprzednia opinia; właściwie stwierdził chorobę, której na szczescie nie było. Poza tym nie wiem, ale badania dna oka przeprowadza nie tak jak inni okuliści w ciemni, ale w jasnym pomieszczeniu każąc przy tym patrzeć w okno .... absurd.

zbyt pochopnie wydaje decyzje o chorobie. Nie wykonal badan, nie zlecil badan i leczono mnie na cos czego nie mam. A efektem leczenia sa glebokie zmiany skorne, leczone od ponad 1,5 roku.

Uchronił moją córkę przed niedowidzeniem na jedno oko. Z 4,5 dioptrii teraz nosi okulary 0,75. Kompetentny,rzetelny fachowiec.

Bardzo dobry lekarz.Wie co robi POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz.Wie co robi POLECAM!!!

Dobry, konkretny i kompetentny fachowiec, trafna diagnoza. POLECAM Leszek

Dobry, konkretny i kompetentny fachowiec, trafna diagnoza. POLECAM Leszek