lekarz Jarosław Wojciech Wajda

Nefrolog

Pan doktor Wajda to cudowny lekarz, specjalista, człowiek. Nie sądziłam że tacy ludzie istnieją. Polecam!!!

Była to moja pierwsza wizyta i musze powiedzieć, że tak kompetentnego i uprzejmego lekarza chyba nigdy nie spotkałem. W dzisiejszych czasach poświęcenie pacjentowi godziny czasu jest naprawdę dużym wyzwaniem, na które niestety mało kogo stać. Fachowość pierwsza klasa. Polecam gorąco

bardzo dobry lekarz pod każdym względem!!!!!!

bardzo dobry lekarz pod każdym względem!!!!!!

Wspaniały lekarz, zasugerowaliśmy się z mężem powyższymi opiniami i w 100 % potwierdzamy jego umiejętności oraz kontakt z pacjentem. Przede wszystkim wychodząc od niego wiesz że wszystko będzie ok, daje poczucie bezpieczeństwa, jest pewien tego co mówi, nikogo nie zbywa, wizyta trwała ponad godzinę! jest super!

Polecam. Jest rewelacyjnym lekarzem. Wnikliwie analizuje wyniki badań. Podchodzi kompleksowo do leczenia pacjenta.