lekarz Jarosław Wojciech Wajda

Nefrolog

Pan doktor Wajda to cudowny lekarz, specjalista, człowiek. Nie sądziłam że tacy ludzie istnieją. Polecam!!!

Była to moja pierwsza wizyta i musze powiedzieć, że tak kompetentnego i uprzejmego lekarza chyba nigdy nie spotkałem. W dzisiejszych czasach poświęcenie pacjentowi godziny czasu jest naprawdę dużym wyzwaniem, na które niestety mało kogo stać. Fachowość pierwsza klasa. Polecam gorąco

bardzo dobry lekarz pod każdym względem!!!!!!

bardzo dobry lekarz pod każdym względem!!!!!!

Wspaniały lekarz, zasugerowaliśmy się z mężem powyższymi opiniami i w 100 % potwierdzamy jego umiejętności oraz kontakt z pacjentem. Przede wszystkim wychodząc od niego wiesz że wszystko będzie ok, daje poczucie bezpieczeństwa, jest pewien tego co mówi, nikogo nie zbywa, wizyta trwała ponad godzinę! jest super!

Polecam. Jest rewelacyjnym lekarzem. Wnikliwie analizuje wyniki badań. Podchodzi kompleksowo do leczenia pacjenta.

Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie, prawdziwy lekarz z powołania. Podchodzi do człowieka całościowo, ma ogromną wiedzę medyczną a przy tym jest człowiekiem skromnym, pogodnym, po prostu wspaniałym przyjacielem w trudnych chwilach. Podnosi na duchu,dodaje otuchy. Nawiązuje bardzo dobry, godny pochwały kontakt z pacjentem w podeszłym wieku, co -niestety- jest rzadkoscią w ostatnim czasie.... Oby było więcej takich lekarzy!

Polecam tego nefrologa. Wizyta w gabinecie prywatnym była kompleksowa a dobry humor i pozytywne nastawienie doktora do mej choroby nerek również i mnie poprawiły nastrój.

Prawdziwy lekarz z powołania polecam wszystkim którzy mają problemy z nerkami. Edward Wienconek.

bardzo fajny i dobry lekarz godny polecenia

bardzo fajny i dobry lekarz godny polecenia