lekarz Jarosław Zwierzyński

Transfuzjolog, Ginekolog położnik

Nie polecam... Chciałam przepisać się do tego lekarza żeby prowadził moją ciążę, w rejestracji nie poinformowano mnie że lekarz ma komplet pacjentek. Udałam się na wizytę, lekarz powiedział, że mnie dziś przyjmie ale nie będzie moim lekarzem prowadzącym ponieważ nie będzie zabierał "koledze" pacjentek, ponieważ nie ma miejsca i ma aż ponad to pacjentek a po za tym on nie dostanie za mnie żadnych pieniędzy z NFZ i mam szukać sobie innego lekarza. Dorzucił tekstem jeszcze, że jeżeli będę skakała z lekarza na lekarza to mój (były) lekarz się na mnie obrazi i nigdzie mnie nie przyjmą na NFZ i będę musiała chodzić prywatnie...

Wizyta w ramach ubezpieczenia Medicover, byłam bardzo mile zaskoczona podejściem do pacjenta. Wizyta kontrolna przebiegła w spokojnej i sympatycznej atmosferze. Poprzedni ginekolodzy u których miałam wizyty stwierdzali, że nie warto kierować mnie na inne badania poza cytologią, bo "skoro nie planuję ciąży to po co się badać". Dr Zwierzyński uszanował moją decyzję i wykonał wszystkie dodatkowe badania, dzięki którym jestem dziś spokojniejsza o swoje zdrowie. Każda z dotychczasowych wizyt trwala tyle, ile powinna, w żadnym momencie nie byłam popędzana czy zbywana, co jest bardzo ważne, bo pokazuje szacunek do pacjenta. Dodatkowo, gabinet w Centrum Medicover jest świetnie przygotowany i wyposażony (spódniczki ginekologiczne, łazienka z toaletą i bidetem, środki higieniczne itd), więc wizyta przebiega w bardzo komfortowych warunkach. Nie jestem w stanie ocenić kompetencji Dr Zwierzyńskiego w bardziej skomplikowanych przypadkach medycznych, ale jeśli ktoś szuka ginekologa do wizyty kontrolnej, wykonania podstawowych badań i konsultacji - polecam.

Polecam dr Zwierzyńskiego. Miły, kompetentny lekarz. Wysłucha, doradzi, podpowie. Ma ogromną wiedzę. Przykłada się do swojej pracy, nie zbywa pacjentek. Serdecznie polecam!

Z czystym sumieniem polecam dr Zwierzyńskiego. Prowadziłam u Niego dwie ciąże. Miły, uprzejmy, bardzo kompetentny, a co najważniejsze wystrzega się leczenia antybiotykami. Jeżeli jest taka możliwość, sugeruje proste, "stare" metody leczenia, które okazują się skuteczne, przez co nie "faszerujesz" się chemią. Oczywiście podchodzi indywidualnie do pacjentki. Ma ogromną wiedzę, nikogo nie zbywa, tylko stara się pomóc. Dr Zwierzyński jest przykładem lekarza z powołania. Niestety jest ich już coraz mniej.

Polecam dr Zwierzyńskiego za profesjonalne podejście. Czułam się komfortowo, badanie przebiegło sprawnie. Lekarz wysłuchał i udzielił porady.

Byłam na wizycie u doktora w nowej placówce Medicover w Olsztynie. Szybka pomoc i szybko wdrożone leczenie. Bardzo polecam :)

Uprzejmy i bardzo rzetelny :)dokładnie wszystko objaśni, wysłucha pacjentkę. Z czystym sumieniem polecam!

Byłam u doktora na wizycie po porodzie i na cytologii. Wsystko przebiegło super, a poczucie humoru doktora bezcenne :D na pewno wrócę znowu.

Byłam u Pana doktora na wizycie kontrolnej. Pełen profesjonalizm! Pan doktor bardzo sympatyczny, widać że ma ogromną wiedzę, zlecił potrzebne badania, wyjaśnił różnice pomiędzy zwykłą cytologią, a płynną. Serdecznie polecam, na pewno wrócę!

Wszystko w jak najlepszym porządku- uprzejmy i kompetentny. Polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku- uprzejmy i kompetentny. Polecam.