Jarosław Zwoliński

Internista

To jest mój pierwszy wpis z opinią o lekarzu. Jestem w wieku emerytalnym, jak większość ludzi w tym okresie życia borykam się z problemami zdrowotnymi (kardiologicznymi - po dwóch zawałach, gastrycznymi - ch. uchyłkowa j. grubego, pulmonologicznymi - resekcja guza płuca). W życiu nie spotkałem lekarza o tak wyjątkowym wyczuleniu na pomoc, wręcz opiekę "rodzicielską" nad pacjentem. Z oczywistych powodów nie jestem kompetentny do oceny merytorycznej Pana Doktora, jednakże udzielana mi pomoc i porady zapewniają mi komfort fizyczny i psychiczny. Szczerze polecam każdemu powierzenie swojego zdrowia wiedzy, doświadczeniu i opiece Pana Doktora.
Ps1 Ktokolwiek znałby namiary na nowe miejsce pracy Pana Doktora (dotychczas pracował w Przychodni na ul. Abrahama 16, Warszawa) proszę o podpowiedź na adres e-maila: janjas1942@wp.pl .Bardzo proszę.

Miły i uprzejmy, jednak nie jestem zwolenniczką lekarzy, którym z taką łatwością przychodzi wypisywanie recept na antybiotyki.

Niesamowicie dobry człowiek, przyjaciel pacjenta. Uprzejmy, godny zaufania, kompetentny, uczynny. Dokładnie wyjaśnia diagnozę, przyczynę, skutki oraz proponowane leczenie.

leki aty choresterolowe wyniszczają organizm ,cukrzyków dwa i pół miliona i przybywa PATRZ - Kłamstwo cholesterolowe

leki aty choresterolowe wyniszczają organizm ,cukrzyków dwa i pół miliona
i przybywa PATRZ -
Kłamstwo cholesterolowe

Lekarz dokładnie informuje pacjenta o diagnozie, leczeniu, jest bardzo uważny, stara się szeroko spojrzeć na przyczyny choroby, bez problemu kieruje do lekarzy specjalistów.Bardzo kulturalny i spokojny.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49