lek. dent. Jarosława Szarek

Do Pani doktor chodzę od zawsze bardzo miła uśmiechnięta profesjonalna polecam ,i bardzo dziękuję Pani doktor

Po prostu Super. Nic dodać nic ująć. W życiu nie widziałem tak dobrej dentystki. Zawsze pomoże. Z przyjemnością tam chodzę. Naprawdę jest godna polecenia.

zmieniłem lekarza po tym jak pani doktor mi nie do konca wypełniła kanały tak powiedział inny dentysta.juz jest dobrze ale mnie to kosztowało..ząb uratowany. z innymi zebami pojde gdzie indziej.rozczarowany

lekarz nie budzący zaufania .Jakaś wystraszona.. a lat troche ma.Koronka mi pękła nie wiedziała co zrobić już mam nową ale do tego gabinetu już więcej NIE PÓJDE.

Polecam prywatne wizyty - mistrzostwo świata!!!

Polecam prywatne wizyty - mistrzostwo świata!!!

Wszystko na szybko.To tak póżniej wychodzi.

Wszystko na szybko.To tak póżniej wychodzi.

Leczę u Pani doktor uzębienie już od dzieciństwa i uważam, że nie zamieniłabym Pani doktor na żadnego innego stomatologa. Profesjonalna, godna zaufania, miła, sympatyczna i zawsze tak młodo wyglądająca! Polecam z całych sił.

Polecam z całych sił.

słaby lekarz napewno tam nie wróce po paru dniach plomba wypadła a pani doktor była na wolnym i poszedłem do innego lekarza