lekarz Jerzy Ataman

Jerzy Ataman ; lekarz - doktor - chirurg. B.dobry chirurg ! niestety , taka jest prawda ; sam sprawdziłem...na sobie.Kiedyś...może to było z 14- 15 lat temu.... Umówił "się" ze mną na termin (tak lakonicznie...) i.... był ! Usunął - wyciąg dość duże dziadostwo mi , które mnie uwierało...., b.dokuczało jak siedziałem na brzuchu. Skąd to było..? Pan Bóg raczy wiedzieć...(parę ładnych lat !). Chyba już nie pracuje w Katowicach w Szpitalu Kolejowym. Był tam kiedyś ordynatorem Wspaniały chirurg !! Nie tylko moje zdanie . Nim pojechałem do Niego ; ...

Umówił "się" ze mną na termin (tak lakonicznie...) i.... był !
Chyba już nie pracuje w Katowicach w Szpitalu Kolejowym. Był tam kiedyś ordynatorem Wspaniały chirurg !! Nie tylko moje zdanie . Nim pojechałem do Niego ; pytałem.... co , jak , kto , czy dobry, przeciętny, czy może b. dobry !?
Wiele b.wiarygodnych osób mi Go polecało , aż dziwne...
Fakt. Okazał się b.dobry. Wspaniały !.
Dzwoniłem do tego szpitala Kolejowego w 2020 r, ale przekazano mi , że już NIE PRACUJE! Szkoda. Wielka szkoda. Chciałem jeszcze iść do Niego. No nic , mam pecha .
Muszę poszukać obecnie innego. Ten był Wspaniały ! Zabieg błyskawiczny (może 45 min). Dobrze zrobiony.Bez komplikacji -blizny. Nie był taki mały... Miał być ...krótki i prosty , okazał się ...całkiem duży . "Wyszło w praniu".
No cóż ? Był b.dobry. Chyba już jest na emeryturze.
Szkoda . Wielka szkoda że już nie pracuje w Katowicach - Ochojcu . Wspaniały chirurg! POLECAM - jeżeli jeszcze gdzieś coś robi w swoim zawodzie - fachu (" bo jest w te klocki " b.b.dobry !)
Warto poddać się u Tego lekarza operacji. Tak uważam . Tak uważam . Tadeusz

Lekarz uprzejmy, cierpliwy. Przy zabiegu dopytywał dwa razy, czy na pewno nic nie boli. Kiedy umawialiśmy ściągnięcie szwów dopasowywał się pod mój tryb pracy i życia, zaproponował różne terminy w różnych godzinach.

Dr Jerzy Ataman jest naprawdę dobrym człowiekiem. Tłumaczy co będzie robił, po co i w jaki sposób. Nie ukrywam, że jestem wrażliwy na ból i zawsze w takich wypadkach zwracam uwagę na znieczulenie. Dr Ataman zanim zrobił pierwsze cięcie po znieczuleniu, chyba z 10 razy upewnił się czy boli. Cięcie idealne, praktycznie bez blizny. Wizyta kontrolna szczegółowa i rzetelna. Polecam

Wizyta kontrolna szczegółowa i rzetelna. Polecam

Swego czasu Pan Doktor uratował życie mnie i mojemu narzeczonemu. Byliśmy w stanie bardzo ciężkim, zagrażającym życiu. Ja byłam jeszcze przytomna, więc potrzebował mojej zgody na operację. Przekonanie ,wówczas 21-latki, było mega trudnym wyzwaniem - która młoda kobieta chce mieć bliznę pooperacyjną na brzuchu?! Wezwał na pomoc inną Panią Doktor,kobietę, i do dziś pamiętam jak niecierpliwie krążył dookoła mojego łóżka i jak odetchnął z ulgą gdy w końcu wyraziłam zgodę... bo została mi wtedy tylko godzina życia (rozlana otrzewna itd. ) . Nasze (moją i narzeczonego) operacje wykonał perfekcyjnie, do dziś nie mamy żadnych powikłań a minęło już sporo lat, a później przychodził na obchód i był bardzo troskliwy. Podsumowując - przewspaniały chirurg, niezwykle dobry i skromny człowiek ! Pozdrawiam Panie Doktorze i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za życie !!! Nadal jesteśmy razem :). Dwójka wdzięcznych pacjentów ze szpitala kolejowego .

No nie wiem, mogę jedynie powiedzieć, że miało być świetnie-lekarz z polecenia-a było jak często...do bani-przepraszam ale to zadufany w sobie bufon. Odradzam

Bardzo dobry chirurg, wzbudza zaufanie ze względu na swoją profesjonalność .

Bardzo dobry chirurg, wzbudza zaufanie ze względu na swoją profesjonalność .

Zdecydowanie polecam!!! Świetny fachowiec i bardzo dobry człowiek .

Zdecydowanie polecam!!! Świetny fachowiec i bardzo dobry człowiek .

Wspaniały lekarz, delikatny, kompetentny. Miałam usuwane żylaki odbytu - wykonał zabieg perfekcyjnie. Znakomity ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu Kolejowym. Pozdrawiam calą wspaniałą kadrę medyczna.Wdzięczna pacjentka Agata

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Prawdziwy mistrz w swoim fachu. Ciepły, miły i wzbudzający zaufanie. Cieszę się, że trafiłam w jego ręce.

Pan doktor jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu; kompetentny,konkretny, rzeczowy, miły w obejściu i do tego taki zwyczajny i skromny. Po prostu Człowiek z Klasą. Kilka dni temu przeprowadził mi w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach operację usunięcia tarczycy, którą "hodowałam" sobie dobrych parę lat. Zabieg obciążony niemałym ryzykiem przeprowadził z właściwą sobie starannością i kunsztem chirurgicznym. Cieszę się, że sprawę swojego zdrowia powierzyłam lekarzowi, który mimo imponującego dorobku zawodowego, nie popadł w rutynę.