dr n. med. Jerzy Atler

Urolog

Jestem pacjentem dr od wielu już lat. Jestem pod wrażeniem życzliwosci i kompetencji a także wzorowej kompleksowości leczenia. Serdecznie polecam. Witold Horst

Odradzam wizytę u doktora wszystkim, którzy się wahają (nie ma praktycznie opinii o doktorze w internecie- w tym właśnie negatywnych, a krótki czas czekania na wizytę dodatkowo przekonuje niezdecydowanych).Wyszedłem z gabinetu przerażony. Udałem się do doktora po zabiegu, a lekarz sprawdzając czy wszystko jest dobrze zalecił usunięcie szwów. Zrobił to bez rękawiczek, przy otwartych drzwiach, w dodatku kozetka nie była w ogóle przykryta jednorazowym prześcieradłem.

Doświadczony, rozsądny lekarz. Pokierował moim leczeniem i teraz jestem wolna od uciążliwej choroby. Kilku urologów w Poznaniu walczyło ze mną miesiącami a dr Atlerowi wystarczyło kilkanaście minut na postawienie diagnozy. polecam z całego serca.

Byłem kiedyś kilka lat temu rok 2008. stwierdził, że wszystko Ok a tu po pewnym czasie pojawiła się koło mnie jakaś szkodliwa grupa osób. Podejrzewam, że lekarz jest podłączony do jakieś kliki osób. Podaję kilka dresów ul. Zygalskiego 42 Poznań, złośliwy dziadek inicjator I głosiciel złego słowa, Kunickiego 14, działki ul. Leszczyńska (kiedyś ich widziałem razem w domku działkowym na przeciwko ulicy Pszczyńska 16 - Poznań) kilku zbieraczy złomu. Robią różnego typu ataki od czasu do czasu np. przynoszą złom pod dom i później mówią że odemnie nie biorą ktoś ...

Podaję kilka dresów ul. Zygalskiego 42 Poznań, złośliwy dziadek inicjator I głosiciel złego słowa, Kunickiego 14, działki ul. Leszczyńska (kiedyś ich widziałem razem w domku działkowym na przeciwko ulicy Pszczyńska 16 - Poznań) kilku zbieraczy złomu. Robią różnego typu ataki od czasu do czasu np. przynoszą złom pod dom i później mówią że odemnie nie biorą ktoś im musiał napisać ten plan sami by nie wpadli na to.
Powyższe adresy odwiedział też inny "lekarz" cymerys zbigniew również podłączony do tej kliki byłem u niego 2x prywatnie + 2 dni w szpitalu wszystko Ok. Poleciła mi go przez kogoś lekarka Warenik brak danych mojego kontrwywiadu o niej.
Być może to jakaś grupa tak zwanych radiestetów. Nie poszedłbym do nich nawet po znajomości i za dopłatą wiem że na tym kontakcie się nie zarobi zyskałbym niemoce.
Pozostali to stosują taktykę jakby oczerniania z pewnej odległości np. z samochodu albo z za krzaka. Przejść pod domem obrazić zwiać. Starają się obrazić co jakiś czas aby potrzymać zdenerwowanie przez dłuższy okres czasu. poza I wymienionymi to byli inicjatorzy bo to powiedzmy z 20 osób. Toksyczne osoby mieszkają też na ul. Żerkowskiej Poznań. Odradzam
1. atlera
2. cymerysa